Specjalista ds. Serwisu i Obsługi klienta

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 000
Wynagrodzenie brutto (do)
5 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Praktyka / staż,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 30 dni temu

Opis stanowiska
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych i zamówień na części zamienne do kominków
  • Naprawa produktów, wymiana części
  • Prowadzenie magazynu części zamiennych
  • Współpraca z klientami firmy
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi i magazynem
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności techniczne umożliwiające naprawę kominków
  • Dobra znajomość języka angielskiego potrzebna do komunikacji z klientami
  • Obsługa komputera i programu Subiekt
  • Wykształcenie techniczne
Oferujemy
  • Ciekawą pracę w młodym zespole i rozwijającej się firmie
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów na rozwój firmy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
Informacje o firmie
Jesteśmy producentem kominków elektrycznych i biokominków.
Działalność prowadzimy w Polsce i w krajach Unii Europejskiej.

zobacz klauzulę
Ogłoszenie podstawowe
i...@aveko.pl Wyświetl e-mail
Aveko sp. z o.o.
Adres
Łężyce
Ważne jeszcze 0 dni (do 30.10.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63785202
  • Data wyróżnienia: 30 września 2020
  • Data wprowadzenia: 30 września 2020
  • Wyświetleń: 594
  • Wyświetleń na liście: 17 965
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku