Specjalista ds. Social Media

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Media społecznościowe,
Copywriting
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 4 miesiące temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Social Media do opieki nad szkołą tańca.
UWAGA! - Nie musisz być ekspertem. Możesz być w trakcie studiów lub kursu, a dostaniesz od nas referencje i rozbudujesz swoje portfolio :)
Twoje obowiązki:
  • Opracowanie i przygotowanie materiałów promocyjnych,
  • projektowanie i wdrażanie kampanii reklamowych
  • Budowanie wizerunku firmy w oparciu o przyjęte założenia strategii marketingowej oraz dostępne narzędzia promocyjne w tym prowadzenie profili na portalach społecznościowych wskazanych przez szkołę tańca (Facebook, Instagram)
  • monitoring mediów, analiza rynku, konkurencji oraz potencjalnych szans na rozwój
  • raportowanie postępów
  • ścisła współpraca z recepcją w sprawie udostępnianych treści
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość managera reklam na Facebooku
  • Pro-aktywność, kreatywność, innowacyjność, zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania
  • Obsługa programów graficznych na potrzeby mediów społecznościowych (Cavna, Photoshop i inne)
  • Sprawne poruszanie się po mediach społecznościowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność samodzielnego organizowania swojej pracy i sprawnego wyznaczania priorytetów
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub zlecenie na 1/2 etatu
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w młodym zespole pełnym pomysłów
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i możliwość dalszego rozwoju i awansu
Jeśli znasz się na rzeczy, a nowe wyzwania nie paraliżują Cię lękiem to aplikuj i spotkajmy się na rozmowie! :))
W temacie maila prosimy wpisać: Specjalista ds. Social Media

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64662333
  • Data wyróżnienia: 13.01.2022
  • Data wprowadzenia: 13.01.2022