Specjalista ds. Sprzedaży B2B - branża turystyczna

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Przedstawiciel handlowy,
Turystyka,
Sprzedaż b2b
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: ponad rok temu

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od ponad 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres - eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, posiadamy 23 biura w Polsce i jedno na Ukrainie. Zaufało nam już przeszło 1300 firm. Jeżeli chcesz zrobić zawodowy #Progres, rozwijać się, kształcić kompetencje i pracować przy najbardziej prestiżowych projektach w kraju, dołącz do nas!

Przedsiębiorstwo zajmujące się kompleksową organizacją eventów poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Lokalizacja: Sopot

Z nami możesz liczyć na:
 • Samodzielne stanowisko umożliwiające kreowanie ciekawych rozwiązań sprzedażowych;
 • Nowe wyzwania zawodowe, które pozwolą Ci na rozwój posiadanych kompetencji;
 • Wynagrodzenie, które pozwoli Ci na spełnianie własnych marzeń;
 • Entuzjastyczne podejście bezpośrednich przełożonych oraz pracę stacjonarną w komfortowym biurze;
 • Możliwość wykorzystania kreatywnych pomysłów.
Wyzwania, które chcemy Ci zaproponować to:
 • Efektywne pozyskiwanie nowych Partnerów z branży turystycznej, m.in. firmy eventowe, biura turystyczne;
 • Organizowanie imprez dla grupy osób zainteresowanych nietuzinkowym wypoczynkiem;
 • Budowanie otwartych relacji z Kontrahentami, które umożliwią długofalowe nawiązywanie współpracy;
 • Tworzenie ofert handlowych dostosowanych indywidualnie dla każdego Klienta oraz właściwe prezentowanie ich podczas rozmów telefonicznych lub spotkań bezpośrednich.
Podejmij z nami współpracę, jeżeli:
 • Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłeś w pasjonującej Cię branży turystycznej;
 • Jesteś osobą energiczną, posiadającą wiele pomysłów celem pozyskania Klientów;
 • Cechuje Cię nieszablonowy sposób działania;
 • Wyróżniają Cię wysokie umiejętności organizacyjne oraz determinacja w osiąganiu celów.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ".

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest HR Poland Sp. Z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: [ukryte] (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: [ukryte] . Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
 • Numer ogłoszenia: 63181985
 • Data wyróżnienia: 17 stycznia 2020
 • Data wprowadzenia: 17 stycznia 2020
 • Aktualizacja: 20 stycznia 2020
 • Wyświetleń: 790
 • Wyświetleń na liście: 18 562