Specjalista ds. Sprzedaży MICE

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Nr ref: 01/2023/S

Specjalista MICE reprezentuje Hotel wobec kontrahentów i gości, kierując się w swoim działaniu nadrzędnymi wartościami takimi jak: wysoki standard obsługi oraz dbałość o spełnienie oczekiwań.

Podstawowe zadania to:
  • Koordynowanie zamówień klientów segmentu MICE
  • Analiza potrzeb klientów, doradztwo oraz formatowanie ofert dedykowanych
  • Prowadzenie negocjacji i uzgodnień oraz tworzenie umów
  • Nawiązywanie kontaktów oraz budowanie relacji z klientami
  • Współpraca z innymi działami w celu realizacji zamówień na najwyższym poziomie
  • Sprawowanie nadzoru nad realizacją wydarzeń,
  • Działania sprzedażowe oraz systematyczne raportowanie ich realizacji
  • Bieżąca analiza rynku i konkurencji
  • Dbanie o dobry wizerunek Hotelu
Potencjalnego kandydata powinno charakteryzować:
  • Doświadczenie w pracy z klientami segmentu MICE
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i organizacyjne
  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania relacji międzyludzkich
  • Zaangażowanie, kreatywność i dyspozycyjność
  • Efektywna i precyzyjna komunikacja
  • Zdolność logicznego myślenia oraz kojarzenia faktów
  • Determinacja w realizacji założonych celów czy postawionych zadań
  • Umiejętność pracy w ambitnym zespole skierowanym na osiąganie sukcesów
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B lub realny plan ukończenia kursu.
Pracodawca oferuje:
  • Współpracę ze wsparciem doświadczonego kierownictwa,
  • Skoncentrowaną na realizacji zadań atmosferę pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym zespole,
  • Możliwości rozwoju personalnego i awansu zawodowego,
  • Samodzielność w działaniu ocenianą poprzez realizację zadań,
  • Możliwość korzystania z benefitów oraz udogodnień oferowanych przez Hotel.
Prosimy o przesłanie swojego CV z zaznaczonym w tytule nr referencyjnym oraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: [ukryte]
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Hotel Nadmorski do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Hotel Nadmorski także na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aktualizacja: 24.05.2023