Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Deweloper: Willbud

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista

WILLBUD M. WILLA S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą deweloperską, która działa na rynku Trójmiasta i okolic. Projektujemy, a następnie realizujemy inwestycje z zakresu budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego. Nasza oferta wyróżnia się dbałością o szczegóły, funkcjonalnością oraz indywidualnym podejściem do Klienta.
Poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży nieruchomości w miejscowości Puck.

Twój zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie i kompleksowa obsługę Klientów w procesie sprzedaży nieruchomości deweloperskich,
  • umawianie spotkań, oferowanie i prezentacja ofert nieruchomości np. mieszkania,
  • wsparcie Klientów w zakresie kompletowania dokumentów,
  • wsparcie w zakresie przekazywania mieszkań na rzecz Klientów,
  • wsparcie w zakresie obsługi posprzedażowej,
  • udział w zawieraniu transakcji związanych z podpisywaniem umów sprzedaży nieruchomości (rezerwacyjnych, deweloperskich, przeniesień własności, aneksów),
  • prowadzenie negocjacji z Klientami.
Nasze wymagania:
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych (komunikatywność, budowanie relacji),
  • pełna dyspozycyjność,
  • swoboda wypowiedzi i zamiłowanie do pracy z ludźmi,
  • pozytywne nastawienie i determinacja w realizacji celów,
  • zorganizowanie i rzetelność,
  • znakomite umiejętności negocjacyjne,
  • motywacja do pracy oraz do osiągania założonych celów,
  • doświadczenie w pracy z Klientem.
Mile widziane:
  • doświadczenie w branży nieruchomości,
  • znajomość branży budownictwa np. projektowanie, wykonawstwo

To oferujemy:
  • bardzo dobre warunki finansowe - podstawowe wynagrodzenie + premia,
  • praca w branży, która szybko się rozwija i jest stabilna,
  • realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • miłą atmosferę pracy.