Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Specjalista ds. sprzedaży

Aktualizacja: 8 dni temu

WE CAN DO HR jest prężnie rozwijającą się firmą w branży HR (rekrutacje stałe oraz leasing pracowniczy). Rekrutujemy i wynajmujemy pracowników dla najlepszych firm na świecie. Naszych pracowników można znaleźć we Włoszech, Niemczech, Anglii czy Skandynawii.
Dla polskich klientów poszukujemy najlepszych specjalistów w każdej dziedzinie. Dostarczamy też do fabryk pracowników z Ukrainy. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

Poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży. Jeśli masz doświadczenie i chcesz stać się częścią zgranego zespołu w prężnie rozwijającej się firmie, dołącz do nas.

Miejsce pracy: Gdynia, biuro We Can Do HR

Obowiązki:
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • przygotowanie i prezentacja oferty handlowej,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • obsługa klientów na podległym terenie, bieżąca analiza ich oczekiwań,
  • budowanie długofalowych relacji.
Wymagania:
  • doświadczenie związane z obsługą i pozyskiwaniem klienta,
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wykształcenie wyższe,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, swoboda w nawiązywaniu kontaktów,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • karta multisport,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • system regularnych szkoleń wewnętrznych.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-350, Plac Kaszubski 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 1 dzień temu
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Pośrednictwo / agencja pracy
Adres
Gdynia Śródmieście
Plac Kaszubski 8
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 21 dni (do 14.04.2019)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sprzedaż - pośrednik sprzedaży
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Zobacz dane kontaktowe
We Can Do HR Sp. z o.o.
Miasto
Gdynia
Ulica i nr
Pl. Kaszubski 8
p...@wecan... Wyświetl e-mail
Telefon
733 Wyświetl numer
NIP
5862294290

Profil pracodawcy

WE CAN DO HR sp. z o.o. to nowoczesna i dynamiczna marka branży HR. Rekrutujemy, zarządzamy i dbamy o naszych Pracowników. Nasza działalność opiera się na dwóch filarach. Pierwszym z nich jest docieranie z ofertą pracy do...

Zobacz profil employer_photo
  • Numer ogłoszenia: 62367604
  • Data wyróżnienia: 15 marca 2019
  • Data wprowadzenia: 15 marca 2019
  • Wyświetleń: 325
  • Wyświetleń na liście: 15 220
Zadzwoń SMS