Handlowiec, Przedstawiciel handlowy, Specjalista ds. sprzedaży

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
5 000
Rodzaj umowy
Kontrakt
Branża / kategoria
Gastronomia,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Jako dynamicznie rozwijająca się marka w branży IT HoReCa wierzymy, że sukces naszej firmy zależy również od profesjonalnego działu sprzedaży.
Właśnie dlatego poszukujemy osoby, która będzie współtworzyć z pasją i
zaangażowaniem dział handlowy oraz budować razem z nami rozpoznawalną i silną lokalną markę.

Specjalista ds. sprzedaży

OFERUJEMY:

     * pracę w ciągle rozwijającej się firmie;
     * jasne warunki wynagrodzenia (podstawa + prowizja);
     * umowa B2B
     * narzędzia niezbędne do realizacji zadań (samochód, laptop, telefon, CRM;
     * szkolenia produktowe oraz sprzedażowe, wyjazdy na targi;
     * pracę na samodzielnym stanowisku;

TWOJE ZADANIA:

     * aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
     * dbanie o utrzymanie dobrych relacji z obecnymi klientami;
     * sprzedaż w systemie, B2B;
     * realizowanie celów sprzedaży;
     * planowanie, organizowanie, aktywności promocyjnych;
     * prowadzenie negocjacji;
     * monitorowanie i analizowanie podległego rynku i działań konkurencji;
     * ścisła współpraca z działem wdrożeń;
     * dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
     * kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji;

NASZE OCZEKIWANIA:

     * doświadczenie handlowe;
     * znajomość lokalnego rynku hotelarsko - gastronomicznego;
     * wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie;
     * zdolność budowania pozytywnych, długofalowych relacji z klientami;
     * własna inicjatywa, zaangażowanie i samodzielności w pozyskiwaniu
       nowych kontrahentów;
     * wysoki poziom kompetencji społecznych;
     * dobra organizacja pracy;
     * dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
     * prawo jazdy kat. B;
     * znajomość języka obcego mile widziana;

Informacje o firmie
Firma Nordsoft sp. z o.o. powstała z połączenia doświadczenia trzech profesjonalnych firm z branży HoReCa działających na nim nieprzerwanie od kilkunastu lat. Zajmujemy dostarczaniem kompleksowych rozwiązań dla rynku hotelarsko gastronomicznego.
W naszej ofercie znajduje się oprogramowanie, urządzenia fiskalne, drukarki bonujące, serwery, terminale POS. Gwarantujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne po sprzedażowe.
Świadczymy również usługi wsparcia z zakresu kontrolingu baru oraz kuchni poprzez cykliczne wykonywanie spisów z natury przez niezależny zespół specjalistów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63021727
  • Data wyróżnienia: 13 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 12 listopada 2019
  • Aktualizacja: 17 listopada 2019
  • Wyświetleń: 870
  • Wyświetleń na liście: 26 697