Specjalista ds sprzedaży

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / serwis / usługi,
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Firma KAMTRO powstała jako siostrzana spółka firmy Info Marine. KAMTRO oferuje kompleksową obsługę diagnostyczną maszyn dla przemysłu lądowego. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt pomiarowy oraz wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem. Projektujemy i instalujemy dedykowane systemy pomiarowe dostosowane do potrzeb klienta.

Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:
  •      Aktywna sprzedaż produktów i usług na powierzonym obszarze
  •      Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, w tym wyjazdy do klientów
  •      Doradztwo techniczne
  •     Sporządzanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  •      Mierzenie efektywność podejmowanych działań
  •      Współpraca z innymi działami firmy w celu podniesienia efektywności sprzedaży i optymalizacji procesów
  •      Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze oczekiwania:
  •      Kreatywność
  •      Umiejętność organizacji pracy
  •      Konsekwencja i skuteczność w działaniu
  •      Inicjatywa, ukierunkowanie na rezultat
  •      Biegłej znajomości MS Office
  •      Prawo jazdy Kat. B
  •      Doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata
  •      Pozytywnego nastawienia do pracy
  •      Chęci podnoszenia swoich kwalifikacji
  •      Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży diagnostycznej

Oferujemy:
  •      Możliwość rozwoju osobistego
  •      Zdobycie niezbędnego doświadczenia
  •      Atrakcyjny system motywacyjny
  •      Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole
  •      Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63260777
  • Data wyróżnienia: 25 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 18 lutego 2020
  • Wyświetleń: 392
  • Wyświetleń na liście: 8 536