Specjalista ds. Sprzedaży (rynek skandynawski)

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Pośrednikiem / agencją pracy
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
HR,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 29 dni temu

Agencja RECREW HR, wywodząca się z brytyjskiej Grupy WYG, powstała w 2013 roku, a w roku 2017 przeszła rebranding i funkcjonuje jako samodzielna spółka z całkowicie polskim kapitałem. W związku z rozwojem działu współpracy z zagranicą (Skandynawia) poszukujemy:

Specjalisty ds. Sprzedaży

Obowiązki:
-Pozyskiwanie nowych Kontrahentów/ projektów na rynku Szwedzkim,
-Negocjacje handlowe,
-Sporządzanie ofert oraz umów handlowych,
-Spotkania z obecnymi i potencjalnymi Kontrahentami Spółki,
-Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami Spółki,

Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1, znajomość języka szwedzkiego będzie dodatkowym atutem,
- Poparte sukcesami doświadczenie na stanowisku w sprzedaży usług B2B, mile widziane doświadczenie w Agencji Pracy,
- Zorientowanie na cel,
- Zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
- Samodzielność i kreatywność,

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Niezbędne narzędzia pracy,

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: [ukryte] w tytule wpisując: " SPEC/ZAGR/06"

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64327199
  • Data wyróżnienia: 29 czerwca 2021
  • Data wprowadzenia: 15 czerwca 2021
  • Aktualizacja: 2 lipca 2021
  • Wyświetleń: 647
  • Wyświetleń na liście: 13 237