Pracownik Call Center (OZE)

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Energetyka,
Wychodzące,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Mile widziani studenci ale nie tylko.
Praca dodatkowa lub na pełen etat.

Twój zakres obowiązków
  • Prezentowanie odbiorcom nowej oferty w zakresie energii odnawialnej (fotowoltaika, pompy ciepła, klimatyzatory, magazyny energii)
  • Rozpoznawanie bieżących potrzeb klienta, budowanie i utrzymywanie relacji
  • Realizowanie celów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert dostosowanych do potrzeb klienta
  • Współpraca z innymi działami w firmie
Mile widziane
  • Doświadczenie w branży OZE
  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej/ bezpośredniej
Jeśli jesteś osobą:
  • Z doświadczeniem w sprzedaży telefonicznej
  • Ambitną i otwartą na wdrażanie pomysłów sprzedażowych
  • Niebojącą się rozmawiać z klientem
  • Lubisz rywalizację
  • Umiejętnie dysponujesz czasem
  • Dobrze się czujesz w środowisku sprzedażowym
To oferujemy
  • Stabilność- ponad 13 lat na rynku!
  • Wsparcie doświadczonego managera
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjną lokalizacje biura
  • Nie jesteśmy „korpowampirem”!
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju i awansu
Czekamy na Twoje zgłoszenie! :)
CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: [ukryte]
Informacje o firmie

Firma GlobalECO powstała w 2010 roku z inicjatywy miłośnika ochrony środowiska i nowoczesnych odnawialnych źródeł energii.
Początkowo kameralna rodzinna firma, opierała swą działalność głównie o instalacje fotowoltaiczne i drzewka tlenowe.
Szybko jednak nabrała rozpędu i zaczęła się prężnie rozwijać wprowadzając na Polski rynek innowacyjne i pionierskie rozwiązania OZE.
Na przełomie ostatnich lat zwiększyliśmy nie tylko zasięg swojej działalności, ale także wachlarz oferowanych rozwiązań OZE.
NASZA MISJA:
Dostarczanie nowoczesnych, ekologicznych i optymalnych rozwiązań odnawialnych źródeł energii dla domów, firm i samorządów.
Obecnie grupa GlobalECO realizuje działania mające zapobiegać zanieczyszczaniu i degradacji środowiska, na skutek rozwoju cywilizacji i przemysłu, poprzez:
  • optymalizacje i zarządzanie kosztami oraz zużyciem energii elektrycznej, gazu ziemnego i paliw płynnych,
  • edukacyjne webinary i prezentacje przeprowadzane w gminach,
  • inwentaryzacje źródeł ciepła na zlecenie jednostek samorządowych,
  • projektowanie i realizacje nowoczesnych inwestycji OZE,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowaniu oraz dotacji na realizacje ww. inwestycji.
Obsługujemy samorządy (miasta, gminy, powiaty), klientów biznesowych, jak i prywatnych.

Aktualizacja: 07.04.2023