Specjalista ds. sprzedaży TSL

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Nosta Logistik Sp. z o.o.
jako dostawca usług logistycznych oferuje pełen serwis od zarządzania transportem                          i magazynowaniem po kompleksowe usługi outsourcingu logistycznego. Rezultatem jest zindywidualizowana koncepcja logistyczna obejmująca cały łańcuch dostaw.
W ramach dalszego rozwoju poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: SOPOT

Główne zadania na stanowisku pracy:
•              sprzedaż usług frachtu drogowego, morskiego i lotniczego
•              rozwijanie kontaktów handlowych i budowanie długotrwałych relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi
•              prowadzenie rozmów handlowych oraz prezentacji firmy
•              organizacja i prowadzenie spotkań z Klientami
•              przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z działami operacyjnymi
•              monitorowanie oraz analizowanie rynku usług transportowych
•              wdrażanie nowych projektów logistycznych
•              promowanie firmy na rynku polskim
Wymagania:
•              wykształcenie min. średnie
•              doświadczenie w sprzedaży w branży TSL
•              znajomość rynku oraz procesów operacyjnych
•              umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji cenowych
•              znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
•              kreatywność, samodzielność w działaniu oraz planowanie pracy
•              gotowość do pracy w terenie  - prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
•              pracę w międzynarodowej firmie w systemie Home Office
•              lokalizacja Pomorskie - praca w biurze / Sopot
•              zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•              niezbędne narzędzia do pracy
•              pakiet medyczny i Multisport

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64831384
  • Data wyróżnienia: 12.05.2022
  • Data wprowadzenia: 12.05.2022
  • Aktualizacja: 12.05.2022