Specjalista ds. Utrzymania Obiektu, IKEA Retail, Gdańsk

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / serwis / usługi,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 6 dni temu

Specjalista ds. Utrzymania Obiektu (Technik Obiektu), IKEA Retail, Gdańsk

W IKEA szukamy ludzi, nie CV. Wierzymy, że podzielamy wartości, którymi kierujesz się na co dzień. To, że patrzysz na świat inaczej niż większość osób jest ważniejsze od Twojego dotychczasowego doświadczenia.

O Tobie:
· posiadasz wykształcenie techniczne,
· posiadasz wiedzę i doświadczenie z zakresu technicznej obsługi obiektów komercyjnych (instalacje elektryczne, automatyka, chłodnictwo, klimatyzacja, gazownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja, systemy BMS, systemy p.poż, wodno-kanalizacyjne),
· posiadasz uprawnienia SEP oraz uprawnienia do pracy na wysokości lub jesteś gotów takie uzyskać,
· posiadasz szeroką ogólną wiedzę techniczną i chętnie uczysz się nowych rzeczy, jesteś otwarty na różnorodność zadań,
· doskonale radzisz sobie w pracy z planami oraz dokumentacją: techniczną, budowlaną i eksploatacyjną budynków,
· potrafisz samodzielnie rozwiązywać problemy, podejmować racjonalne decyzje w sytuacjach stresowych,
· jesteś gotów do pracy w różnych dniach tygodnia, różnych godzinach – również nocnych, posiadasz własny transport i możliwość dojazdu do obiektu w ciągu godziny.

Główne zadania:
· utrzymanie budynku, instalacji i terenu zewnętrznego w pełnej sprawności technicznej,
· zapewnienie bieżącej konserwacji i napraw, codzienna obsługa techniczna w tym zakresie, analiza usterek i rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych,
· zapewnianie wsparcia oraz koordynacja zewnętrznych dostawców usług,
· obsługa komputera i korzystanie z programu CAFM (Computer Aided Facility Management) aby raportować oraz aktualizować działania związane z codziennym utrzymaniem i usługami, a także prowadzić rejestr środków trwałych i urządzeń.

Chcemy:
· abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,
· abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
· zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
· doceniać Twoje osiągnięcia,
· dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.

W związku z tym, że to stanowisko wymaga określonych kompetencji, prosimy załącz do Twojej aplikacji dowolny plik, w którym przedstawisz nam swoje doświadczenie.

Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Grupa IKEA jest światowym liderem w urządzaniu domu. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Naszą wizją jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi.

Sprawdź więcej szczegółów i aplikuj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 13 dni temu
587699... Zadzwoń
IKEA Gdańsk
Adres
Gdańsk Matarnia - Rębiechowo
Złota Karczma 26
Ważne jeszcze 15 dni (do 21.07.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

  Ty jesteś zmianą   Jesteśmy IKEA Retail i należymy do Grupy Ingka. Nasz pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w 1990 roku - oznacza to, że produkty IKEA trafiają do polskich domów od niemal 30 lat! Obecnie działamy...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
NIP
527-010-33-85
IKEA.pl/gdansk
  • Numer ogłoszenia: 63530362
  • Data wyróżnienia: 30 czerwca 2020
  • Data wprowadzenia: 30 czerwca 2020
  • Aktualizacja: 1 lipca 2020
  • Wyświetleń: 663
  • Wyświetleń na liście: 17 139
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS