Specjalista ds. utrzymania ruchu analityk

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Mechanika
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 13 dni temu

Specjalista ds. utrzymania ruchu – analityk
Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne lub po wydziale matematyka/fizyka
- dobra znajomość języka angielskiego – przynajmniej w stopniu komunikatywnym (praca na całym świecie)
-umiejętność szybkiej nauki i przyswajania nowej wiedzy
- aktualne prawo jazdy kat. B
- biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
-dyspozycyjność – możliwe wyjazdy poza granice kraju w celu praktycznych szkoleń

Informacje o firmie
Obowiązki:
- Analiza/przygotowywanie raportów z: wibracji urządzeń rotujących na statkach, pomiarów termograficznych, pomiarów natężenia hałasu, itd.
-korespondencja z klientem
-aktualizacja danych technicznych w bazach pomiarowych
-dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy:
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy
-możliwość rozwoju w kierunku analityka ds. utrzymania ruchu
-szkolenia wdrażające do pracy oraz z obsługi specjalistycznego oprogramowania
-możliwość odbycia międzynarodowych certyfikujących kursów
-pracę w młodym, dynamicznym zespole
-możliwość poznania rynku międzynarodowego

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63188144
  • Data wyróżnienia: 10 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 20 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 10 lutego 2020
  • Wyświetleń: 263
  • Wyświetleń na liście: 3 905