Specjalista ds. wsparcia IT

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 7200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska
Szukamy specjalisty na stanowisku wsparcia IT, który pomoże naszym klientom w ogarnianiu zagadnień w tym systemów operacyjnych, narzędzi bezpieczeństwa, aplikacji, systemów poczty e-mail, oprogramowania i sprzętu.
  • Będziesz się zajmował zadaniami informatycznymi o znaczeniu biznesowym i usprawnieniami systemów przekazanych klientowi.
  • Wdrażaniem i oceną przydatności automatyzacji powtarzających się zadań, tak żebyś miał czas na szkolenia :)

Obowiązki
  • Wsparcie użytkowników przy konfiguracji Microsoft Office 365 itp.
  • Opieka nad systemami Windows
  • Opieka nad sprzętem komputerowym użytkowników.

Kwalifikacje
  • Znajomość instalacji i konfiguracji Microsoft Windows i Office.
  • Podstawowa znajomość sieci LAN.
  • Podstawowa znajomość angielskiego.
Informacje o firmie
Budikom.net to firma informatyczna, która od 2001 roku wspiera pomorskie przedsiębiorstwa w sprawach informatycznych. Zdobytą wiedzę wykorzystaliśmy do stworzenia platformy Ignis Office, z której aktywnie korzysta ponad 50 firm.
Od 2001 roku wspieramy przedsiębiorców z całego kraju, którzy mają na głowie ważniejsze sprawy, niż komputery i informatyka. Dzięki nam mogą skupić się na swojej działalności, a my zapewniamy im kompleksową obsługę IT. Aby ułatwić pracę naszym klientom, stworzyliśmy platformę Ignis Office, która umożliwia sprawną pracę zdalną, pracę w delegacji, a także dostęp do firmowych programów i dokumentów z dowolnego miejsca i sprzętu.
Posiadamy dwa centra danych na gdańskiej Morenie.