Specjalista ds. wsparcia Klienta z j. duńskim

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Obsługa klienta,
Przychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Transcom jest globalnym specjalistą oferującym usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i wsparcia technicznego. Potrzebujesz elastycznego grafiku ze względu na studia lub obowiązki rodzinne? Chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi? Wszystko to znajdziesz w Transcom.

Szukasz nowych wyzwań? Chcesz pracować z ciekawymi ludźmi i mieć możliwość wykorzystania języka duńskiego? Jeśli tak, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!
Zostaw nam swoje CV, a być może już za chwilę zostaniesz specjalistą ds. obsługi klienta. Naszą współpracę zaczniemy od szkolenia wstępnego, w trakcie którego zdobędziesz niezbędną wiedzę.

Pracujemy dla jednej z największych światowych firm z branży AGD.

Twoje przyszłe zadania:
  • odbieranie połączeń przychodzących od Klientów,
  • odpowiadanie na zapytania klientów poprzez telefon i e-mail,
  • udzielanie porad technicznych,
  • zamawianie wizyty serwisanta AGD.
Oczekujemy:
  • płynna znajomości języka duńskiego w mowie i piśmie (min. poziom to C1),
  • nastawienie na cel, realizację planu i powierzonych zadań,
  • chęć rozwoju w profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem.
W zamian oferujemy:
  • umowę o pracę, z atrakcyjnym wynagrodzeniem (podstawa plus premie), elastyczny grafik,
  • pracę od pon-pt,
  • awans w oparciu o jasną i przejrzystą ścieżkę,
  • szkolenia kompetencyjne z zakresu obsługi klienta,
  • benefity pozapłacowe,
  • biuro umiejscowione w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych (Przymorze).
  • Numer ogłoszenia: 62966294
  • Data wprowadzenia: 20 października 2019
  • Wyświetleń: 113
  • Wyświetleń na liście: 5 267