Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
5 300
Wynagrodzenie brutto (do)
5 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Ubezpieczenia,
Przychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 1 dzień temu

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Wymiar etatu: 1/1
  • Rodzaj umowy: umowa o pracę

Twoje przyszłe zadania:

  • Profesjonalna obsługa w j. niemieckim jednego z naszych kluczowych Klientów z branży AGD;
  • Pierwsza linia wsparcia technicznego i odpowiadanie na zapytania Klientów mailowo i telefonicznie.

Oczekujemy:

  • Płynnej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. poziom to C1);
  • Komunikatywnej znajomości języka polskiego lub angielskiego,
  • Chęci rozwoju zawodowego w obszarze profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy:

Praca zdalna
Po stacjonarnym szkoleniu i wdrożeniu pracuj z domu w  kapciach, przy gorącej kawie i nie trać czasu w korkach! PONAD 60 % pracowników tego projektu pracuje teraz zdalnie!

Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Umowa o pracę, stała podstawa oraz dodatkowe premie miesięczne uzależnione od wyników.

Pakiet benefitów
Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, bilety do kina a może ubezpieczenie na życie? Dobierz sobie benefity, które Cię interesują.

Rozwój
Możliwości awansu, platforma Transcom University, szkolenia kompetencyjne i webinary wellbeingowe są do Twojej dyspozycji! Możesz również zostać naszym Brand Ambasadorem lub wspierać działania #TranscomCares

Atmosfera
U nas jest bezcenna! Zobacz nasze Social Media:
Facebook - www.facebook.com/TranscomPoland
Instagram - www.instagram.com/transcom.poland

Kim jesteśmy

Transcom jest globalnym specjalistą oferującym usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i wsparcia technicznego. Mówisz swobodnie w języku francuskim? Chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi? Ta oferta jest dla Ciebie!

Szukasz nowych wyzwań? Chcesz pracować z ciekawymi ludźmi i mieć możliwość wykorzystania języka niemieckiego? Jeśli tak, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 2 dni temu
Aktualizacja: 9 dni temu

Transcom Worldwide Poland

obserwuj to ogłoszenie

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Grunwaldzka

Profil pracodawcy

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. jest globalnym liderem BPO w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i wsparcia technicznego. Posiadamy ponad 50 oddziałów w 22 krajach na świecie , a nasi Konsultanci obsługują codziennie ponad 600.000...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe

Firma

Miasto
Gdańsk
NIP
739-33-56-073
pl.transcom.com/
Ważne jeszcze 14 dni (do 07.02.2021)
  • Numer ogłoszenia: 63882270
  • Data wyróżnienia: 22 stycznia 2021
  • Data wprowadzenia: 6 listopada 2020
  • Aktualizacja: 4 stycznia 2021
  • Wyświetleń: 2 423
  • Wyświetleń na liście: 208 323
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku