Specjalista ds. wsparcia sprzedaży - stacjonarnie w biurze w Gdyni

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Instalacje,
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: WS _GDYNIA_EXO_2023

EXO Energy System Sp. z o.o. powstała z myślą o dostarczaniu na polski rynek efektywnych, oszczędnych i wysokojakościowych pomp ciepła. Jeśli podobnie jak my, dostrzegasz kierunki przemian na rynku ekologicznego ogrzewnictwa, powinna zainteresować Cię nasza oferta pracy na stanowisku:

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
pompy ciepła EXO i Ecoforest
Praca stacjonarna w biurze w Gdyni:

Zaprosimy Cię na rozmowę, jeżeli:
  • cechuje Cię skrupulatność, systematyczność i porządek pracy.
  • masz motywację, aby rozwijać się w przyszłościowej branży Odnawialnych Źródeł Energii (technologia pomp ciepła).
  • lubisz kontakt z ludźmi, wykazujesz się cierpliwością i zrozumieniem w stosunku do klientów.
  • znasz pakiet Office (w tym Excela) w praktycznym użytkowaniu.
  • masz wyższe wykształcenie (najlepiej o profilu technicznym) lub studiujesz zaocznie.
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.
Mile widziane:
  • zainteresowanie tematyką Odnawialnych Źródeł Energii, branżą HVAC lub pokrewnymi obszarami.
  • doświadczenie w ofertowaniu i obsłudze klienta.
  • znajomość języka angielskiego.
Twoje zadania:
  • obsługa zapytań i sporządzanie ofert dla firm instalacyjnych oraz inwestorów.
  • kontakt telefoniczny z zainteresowanymi klientami, pomoc w zrozumieniu i doborze oferty urządzeń EXO i Ecoforest.
  • bieżące wsparcie działu sprzedaży w obsłudze instalatora oraz klienta ostatecznego.
  • monitorowanie rynku branży pomp ciepła i pogłębianie wiedzy technicznej z tego zakresu.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę.
  • wejście do przyszłościowej branży z sektora ogrzewnictwa/OZE.
  • możliwość pogłębiania wiedzy fachowej poprzez udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych.
  • nowoczesne biuro niedaleko przystanku SKM - Gdynia Redłowo.
  • możliwość dojazdu rowerem (w budynku znajdują się stacje rowerowe i prysznice).
  • pyszną kawę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z obowiązującą aktualną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, w tytule umieszczając numer referencyjny WS _GDYNIA_EXO_2023 na adres mailowy: [ukryte]
Informacje o firmie

EXO Energy System Sp. z o.o. powstała z myślą o dostarczaniu na polski rynek efektywnych, oszczędnych i wysokojakościowych pomp ciepła, pracujących w oparciu o naturalny czynnik R290 (propan). Jesteśmy wyłącznym krajowym przedstawicielem europejskich marek: EXO – producenta powietrznych pomp ciepła na czynniku R290; oraz Ecoforest – w zakresie dystrybucji gruntowych pomp ciepła, w tym jedynej na rynku pompy solanka/woda na propanie. Zachowując niekorporacyjną i bezpośrednią kulturę pracy, podążamy za nieustannymi zmianami: technologii, postaw ludzkich, świata.

Jesteśmy wyłącznym krajowym przedstawicielem europejskich marek: EXO – producenta powietrznych pomp ciepła na czynniku R290; oraz Ecoforest – w zakresie dystrybucji gruntowych pomp ciepła, w tym jedynej na rynku pompy solanka/woda na propanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji (trwającej i przyszłych) zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aktualizacja: 09.08.2023