Ogłoszenie nieaktualne

Specjalista ds. Zakupów

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków:
  • Optymalizacja kosztów łańcuchów dostaw.
  • Negocjacje warunków współpracy z dostawcami.
  • Kwalifikacja dostawców we współpracy z działem jakości.
  • Udział w procesie oceny i audytów u dostawców oraz okresowe analizy rynku dostawców.
  • Przygotowywanie i zatwierdzanie, we współpracy z innymi działami, końcowych wersji umów z dostawcami i usługodawcami.
  • Współpraca z innymi działami i zespołami w celu optymalizacji procesów zaopatrzenia, dostaw, gospodarki magazynowej i produkcji.
  • Zabezpieczanie mocy produkcyjnych u dostawców oraz sporządzanie, przesyłanie prognoz długoterminowych.
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej oraz śledzenie trendów na rynku surowcowym.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane: ekonomia, logistyka, zarządzanie.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Kupca w branży FMCG, produkcyjnej lub pokrewnej.
  • Udokumentowane sukcesami doświadczenie w prowadzeniu projektów zakupowych bezpośrednich.
  • Znajomość narzędzi stosowanych w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz ERP.
  • Znajomość rynku dostawców.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie.
To oferujemy:
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę, umowy zlecenie lub B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
aplikacje prosimy kierować na adres : [ukryte]
Informacje o firmie
O nas
Istniejemy na rynku od ponad 25 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Jesteśmy największą firmą w Polsce w temacie izolacji spienionym poliuretanem w przemyśle. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami.

Aktualizacja: 29.05.2023