Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Zakupy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu | Nr ref: ZAK/01/2023


DKS Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1993 roku i jest jednym z największych autoryzowanych dystrybutorów urządzeń i partnerem biznesowym dla wielu Klientów, którzy zaufali Nam w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań optymalizujących procesy drukowania, kopiowania i skanowania w biurach oraz w branży reklamowej, poligraficznej i projektowej.


Dołącz do naszego Zespołu jako: 

Specjalista ds. Zakupów

Obecnie poszukujemy kandydatów do lokalizacji:

Kowale k. Gdańska, ul. Energetyczna 15


Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

- aktywna współpraca z dostawcami polskimi i zagranicznymi w zakresie zamówień, terminów dostaw, reklamacji, wymaganej dokumentacji,
- koordynowanie procesów zakupowych materiałów eksploatacyjnych oraz urządzeń w odpowiedzi na zgłaszane zapotrzebowanie wewnętrzne,
- poszukiwanie możliwości optymalizacji, obniżanie kosztów zakupów, pozyskiwanie nowych dostawców,
- nadzór nad terminowością dostaw,
- monitorowanie przepływu towarów oraz analiza stanów magazynowych.
- zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi działami oraz oddziałami firmy


Od kandydatów oczekujemy:

- mile widziana znajomość realizacji procesów zakupowych w firmie handlowej lub doświadczenie w pracy w Magazynie lub Logistyce,
- wykształcenie min. średnie,
- wysoki poziom umiejętności w zakresie komunikacji i negocjacji,
- dobra znajomość pakietu MS Office/Excel,
- odpowiedzialność i pozytywne nastawienie na współpracę,
- samodzielność, zaangażowanie w realizację celów firmy, wielozadaniowość,
- mile widziana znajomość systemów ERP,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- znajomość systemu ERP Comarch ALTUM będzie dodatkowym atutem.


Oferujemy:

- stabilność zatrudnienia
- przyjazną atmosferę w pracy,
- możliwości rozwoju i szkoleń.
- umowę o pracę
- opiekę medyczną


Chcesz dołączyć do naszego Zespołu? Prześlij nam swoje CV na adres:   [ [ukryte] ] z dopiskiem w temacie e-maila: 
1. Nr referencyjny: ZAK/01/2023

(UWAGA: Prosimy o załączanie plików jedynie w formacie: pdf lub .docx. (nie: doc. i docm).

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli niezbędnej do udziału w rekrutacji :
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180 ul. Energetyczna 15.''

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoją aplikację w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych w naszej Firmie, umieść dodatkowo w CV następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180 ul. Energetyczna 15”.Poznaj nas: 

Specjalizujemy się w sprzedaży, dystrybucji, eksporcie oraz dzierżawie i serwisie wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz mało- i wielkoformatowych urządzeń produkcyjnych najbardziej popularnych producentów w branży tj. KONICA MINOLTA, LEXMARK, CANON, HP, es-te, KIP i CONTEX, a także części, materiałów eksploatacyjnych i oprogramowania do kontroli wydruków i obiegu dokumentów. Działamy na dużą skalę i cały czas się rozwijamy: realizujemy kontrakty dla tysięcy klientów w całej Polsce, mamy 12 oddziałów w największych polskich miastach, sprawne zaplecze logistyczne i magazynowe, a przede wszystkim profesjonalny i zaangażowany Zespół, który tworzy tą firmę. Dowiedz się więcej na www.dks.pl.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.Informujemy, że:
1) Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180, ul. Energetyczna 15.
2) W razie pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych możesz się z nami skontaktować pod adresem rodo@dks.pl.
3) Pana/Pani dane są przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a w przypadku dodatkowej zgody, jeżeli ją Pani/Pan wyrazi również w celach przyszłych procesów rekrutacyjnych. Podstawę przetwarzania Pani/Pana danych osobowych wskazanych w Kodeksie pracy stanowi przepis prawa (art. 221 § 1 Kodeksu pracy, w zakresie: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) i ich podanie jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Podanie pozostałych danych zawartych w załączonym formularzu aplikacyjnym oraz załączonych i wytworzonych w trakcie procesu rekrutacji dokumentach (w tym w zakresie Pani/Pana wizerunku) jest dobrowolne i podstawą ich przetwarzania jest Pani/Pana dobrowolna zgoda. Podanie przez Panią/Pana danych wykraczających poza zakres określony przepisami Kodeksu pracy nie jest obowiązkowe, a brak takich danych w CV nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
4) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w siedzibie Administratora oraz będą przechowywane do czasu zakończenia wskazanej w ogłoszeniu rekrutacji,, a w przypadku wyrażenia zgody na pozostawienie CV dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy od momentu wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta. Dane nie będą przekazywane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. W przypadku danych przetwarzanych w oparciu o Pani/Pana zgodę przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. w tym celu prosimy o kontakt w formie mailowej na adres: rodo@dks.pl. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, to jest Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65168107
  • Data wyróżnienia: 02.02.2023
  • Data wprowadzenia: 12.01.2023
  • Aktualizacja: 02.02.2023