Specjalista ds. Zakupów Operacyjnych

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Zakupy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Aktualizacja: 2 miesiące temu | Nr ref: ZAK/12/2021

                                                  SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
                                                 Miejsce pracy: Gdańsk Osowa

Pracuj i rozwijaj się z Baukrane !

Zakres obowiązków:
  • Koordynowanie procesów zakupowych
  • Aktywna współpraca z dostawcami polskimi i zagranicznymi w zakresie: zamówień, terminów dostaw, harmonogramu i czasu produkcji, wymaganej dokumentacji , reklamacji, weryfikacji stanu realizacji ustalonych warunków handlowych, jakościowych i parametrów technicznych
  • Odpowiedzialność za dane systemowe: otwarcie i zamknięcie zamówień – system NAV, poprawność i kompletność danych, wiarygodność terminów dostaw, cenniki towarowe, kartoteki magazynowe
  • Planowanie i kontrola stanów magazynowych, planowanie realizacji zapotrzebowań
  • Kontrola poprawności przyjęć towarów, wyjaśnianie niezgodności z dostawcami
  • Prognozowanie płatności oraz wycena zakupów, zamknięcie miesiąca w zakupach, odpowiedzialność za prawidłowy przebieg dokumentów (wycena dostaw, dekretacja faktur)
  • Zgłaszanie reklamacji, prowadzenie procesu reklamacyjnego
  • Raportowanie, prezentacja danych, zasilenie w informacje klientów wewnętrznych
  • Wyszukiwanie potencjalnych dostawców
  • Przyjmowanie i ocena ofert
  • Analiza wydatków

Od kandydata/ki do pracy na tym stanowisku oczekujemy:
  • Kilkuletnie doświadczenie w realizacji procesów zakupowych
  • Obligatoryjnie – bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustna i pisemną (B2/C1)
  • Mile widziane - znajomość języka rosyjskiego umożliwiająca komunikację ustną i pisemną (B1/B2)
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoki poziom umiejętności w zakresie komunikacji i negocjacji
  • Samodzielność, zaangażowanie w realizację celów firmy, odpowiedzialność i nastawienie na współpracę.
Jesteśmy nastawieni na komunikację, pracę zespołową i wzajemną pomoc i wsparcie w firmie. Możesz od nas oczekiwać:
  • wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu,
  • stałej pracy w stabilnej firmie,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • przyjazne warunki pracy w otwartym zespole.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64593813
  • Data wyróżnienia: 25.11.2021
  • Data wprowadzenia: 25.11.2021