Specjalista ds. Zamówień Publicznych oraz Ofertowania

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Administracja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 28 dni temu

Główne obowiązki:
  • Analiza dokumentacji przetargowej pod względem wymagań formalnych
  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentacji przetargowej
  • Archiwizacja prowadzonych postępowań
  • Wykonywanie czynności związanych z pisemnym oraz elektronicznym obiegiem dokumentów
  • Raportowanie bieżących działań zgodnie ze standardami firmy
Od kandydata oczekujemy:
  • Znajomości prawa zamówień publicznych
  • Dobrej znajomości programów MS Office
  • Zdolności analitycznych
  • Dobrej organizacji pracy
Oferujemy:
  • Wieloletnią pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na pełny etat
  • Pracę w zgranym zespole
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • Udział we współtworzeniu nowych oddziałów firm

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62953755
  • Data wyróżnienia: 18 października 2019
  • Data wprowadzenia: 15 października 2019
  • Aktualizacja: 16 października 2019
  • Wyświetleń: 613
  • Wyświetleń na liście: 14 790