Księgowa - rozliczane wspólnot mieszkaniowych

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 500
Wynagrodzenie brutto (do)
7 000
Rodzaj umowy
Kontrakt
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Zadania
  • Prowadzenie kompleksowej ewidencji rozliczeń Wspólnot Mieszkaniowych
  • Ewidencjonowanie i monitoring kosztów związanych z bieżącym funkcjonowaniem nieruchomości.
  • Sprawdzanie poprawności otrzymanych dokumentów księgowych.
  • Przygotowywanie wsadu do naliczenia czynszu najmu i zaliczek na koszty najemcom nieruchomości.
  • Sporządzanie rozliczeń kosztów związanych z bieżącym funkcjonowaniem nieruchomości z pobranymi od najemców zaliczkami na koszty.
  • Przygotowywanie planu budżetowego nieruchomości.
  • Przygotowywanie raportów stanu finansowego, analiz z prowadzonej nieruchomości.
  • Windykacja należności w postępowaniu upominawczym.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne,
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna na temat obsługi ekonomiczno-finansowej nieruchomości mieszkalnych, znajomość zasad prowadzenia ewidencji księgowej dla Wspólnot Mieszkaniowych,
  • Doświadczenie zdobyte podczas rozliczania kosztów mediów, eksploatacji oraz inwestycji w obszarze nieruchomości komercyjnych będzie mile widziane,
  • Umiejętność przygotowywania budżetów kosztów eksploatacyjnych, a także ich rozliczania,
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel oraz Word.
Oferujemy
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe, w zależności od efektów wykonywanych zadań.
  • Ciekawe wyzwania zawodowe oraz szansę podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach zarządczych.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Informacje o firmie
Grupa TPS/Reapolis to zespół ekspertów, których pasją są nieruchomości. Istniejemy od 2005 roku. Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych deweloperów i zarządców w Polsce Północnej. Prężnie działamy na rynku nieruchomości mieszkaniowych - nasze  projekty to m.in. osiedle Obotrycka, Argentum i Vialo. Kreujemy wyjątkowe projekty mieszkaniowe w unikalnych lokalizacjach.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63158343
  • Data wyróżnienia: 8 grudnia 2020
  • Data wprowadzenia: 8 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 2 grudnia 2020
  • Wyświetleń: 3 198
  • Wyświetleń na liście: 149 769