Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Specjalista Obsługi Procesów

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 2 miesiące temu | Nr ref: RET/01/19

W związku z naszym rozwojem w Europie, do naszego oddziału w Gdańsku, do działu Premedia poszukujemy pracowników na stanowisko Imaging Service Representative, których zadaniem będzie nadzorowanie i inspekcja procesów poligraficznych realizowanych dla naszych klientów. Stanowisko to jest skierowane do wszystkich kandydatów poszukujących stabilnej pracy, gotowych do poznania procesu przedprodukcyjnego w branży poligraficznej oraz pragnących rozwoju w zakresie obsługi procesów i klienta w języku angielskim. Jest to doskonała możliwość do zdobycia interesującego zawodu i doświadczenia jak również rozwoju swoich kompetencji w dużej organizacji o zasięgu światowym.

Wymagania:
  • Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2, doświadczenie w pracy w języku angielskim z klientem biznesowym lub w branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do pracy zmianowej (praca głownie w godzinach 16-24, 19-3, 23-5), według amerykańskiego kalendarza,
  • Zapraszamy zarówno kandydatów pragnących rozpocząć karierę, jak również osoby posiadające doświadczenie w kontroli jakości i obsłudze klienta w branży SSC/BPO,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel oraz umiejętność obchodzenia się z plikami .pdf. Doświadczenie w obsłudze pakietu Adobe Creative Suite będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe techniczne (technik cyfrowych procesów graficznych) lub absolwenci i studenci studiów zaocznych,
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność realizacji zadań w oparciu
    o wyznaczone standardy jakościowe i przygotowaną specyfikację,
  • Wysoka motywacja, proaktywność, dobra organizacja własna i zarządzanie czasem.
Obowiązki:
  • Dostarczanie najwyższej jakości usług dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych zaangażowanych w proces,
  • Planowanie, śledzenie i nadzorowanie realizacji procesów,
  • Badanie przebiegu procesu produkcyjnego i poprawności realizowanych procesów w oparciu o ścieżki decyzyjne na podstawie zebranych informacji.
  • Raportowanie pojawiających się błędów, ocena stopnia złożoności problemu i gdy wymaga tego sytuacja eskalowanie go do wsparcia technicznego,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i sugerowanie zmian w procesach,
  • Osiąganie satysfakcjonujących celów produkcyjnych we współpracy z kolegami z oddziałów w kraju i za granicą.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w branży poligraficznej i pracy z największymi wydawnictwami na rynku (ponad 9000 tytułów),
  • Profesjonalne szkolenie wdrażające w obowiązki,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę zmianową dostosowaną do godzin otwarcia naszych biur w USA (16-24, 19-3, 23-5),
  • Dostęp do dodatkowych benefitów pozapłacowych takich jak: prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe, prywatne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, dostęp do ZFŚS po okresie próbnym,
  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Gdańska z dogodnym dojazdem z obszaru Trójmiasta i okolic,

Adres
Gdańsk Oliwa
al. Grunwaldzka 472B
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Grafika / Fotografia,
Kontrola jakości
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 62187464
  • Data wyróżnienia: 29 stycznia 2019
  • Data wprowadzenia: 11 stycznia 2019
  • Aktualizacja: 11 stycznia 2019
  • Wyświetleń: 1 584
  • Wyświetleń na liście: 78 303