Specjalista Obsługi Procesów

Aktualizacja: 1 dzień temu | Nr ref: RET/01/19

W związku z naszym rozwojem w Europie, do naszego oddziału w Gdańsku, do działu Premedia poszukujemy pracowników na stanowisko Imaging Service Representative, których zadaniem będzie nadzorowanie i inspekcja procesów poligraficznych realizowanych dla naszych klientów. Stanowisko to jest skierowane do wszystkich kandydatów poszukujących stabilnej pracy, gotowych do poznania procesu przedprodukcyjnego w branży poligraficznej oraz pragnących rozwoju w zakresie obsługi procesów i klienta w języku angielskim. Jest to doskonała możliwość do zdobycia interesującego zawodu i doświadczenia jak również rozwoju swoich kompetencji w dużej organizacji o zasięgu światowym.

Wymagania:
  • Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2, doświadczenie w pracy w języku angielskim z klientem biznesowym lub w branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do pracy zmianowej (praca głownie w godzinach 16-24, 19-3, 23-5), według amerykańskiego kalendarza,
  • Zapraszamy zarówno kandydatów pragnących rozpocząć karierę, jak również osoby posiadające doświadczenie w kontroli jakości i obsłudze klienta w branży SSC/BPO,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel oraz umiejętność obchodzenia się z plikami .pdf. Doświadczenie w obsłudze pakietu Adobe Creative Suite będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe techniczne (technik cyfrowych procesów graficznych) lub absolwenci i studenci studiów zaocznych,
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność realizacji zadań w oparciu
    o wyznaczone standardy jakościowe i przygotowaną specyfikację,
  • Wysoka motywacja, proaktywność, dobra organizacja własna i zarządzanie czasem.
Obowiązki:
  • Dostarczanie najwyższej jakości usług dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych zaangażowanych w proces,
  • Planowanie, śledzenie i nadzorowanie realizacji procesów,
  • Badanie przebiegu procesu produkcyjnego i poprawności realizowanych procesów w oparciu o ścieżki decyzyjne na podstawie zebranych informacji.
  • Raportowanie pojawiających się błędów, ocena stopnia złożoności problemu i gdy wymaga tego sytuacja eskalowanie go do wsparcia technicznego,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i sugerowanie zmian w procesach,
  • Osiąganie satysfakcjonujących celów produkcyjnych we współpracy z kolegami z oddziałów w kraju i za granicą.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w branży poligraficznej i pracy z największymi wydawnictwami na rynku (ponad 9000 tytułów),
  • Profesjonalne szkolenie wdrażające w obowiązki,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę zmianową dostosowaną do godzin otwarcia naszych biur w USA (16-24, 19-3, 23-5),
  • Dostęp do dodatkowych benefitów pozapłacowych takich jak: prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe, prywatne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, dostęp do ZFŚS po okresie próbnym,
  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Gdańska z dogodnym dojazdem z obszaru Trójmiasta i okolic,

Ogłoszenie premium
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Adres
Gdańsk Oliwa
al. Grunwaldzka 472B
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 11 dni (do 28.01.2019)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Grafika / Fotografia,
Kontrola jakości
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Zobacz dane kontaktowe
Quad/Graphics Europe sp. z o.o.
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Al. Grunwaldzka 472B
g...@qg.com Wyświetl e-mail
NIP
764-20-85-674

Profil pracodawcy

Far from just pretty words framed and posted on the wall, our values are actionable and authentic, lived out by every person at our company in every community we call home. Quad is the smallest big company you will ever encounter, and we’re...

Zobacz profil employer_photo
  • Numer ogłoszenia: 62187464
  • Data wyróżnienia: 15 stycznia 2019
  • Data wprowadzenia: 11 stycznia 2019
  • Aktualizacja: 11 stycznia 2019
  • Wyświetleń: 440
  • Wyświetleń na liście: 23 344