Specjalista Obsługi Procesów

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Grafika / Fotografia,
Kontrola jakości / Audyt,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 godziny temu | Nr ref: SOP 08/19

W związku z naszym rozwojem w Europie, do naszego oddziału w Gdańsku, do działu Premedia poszukujemy pracowników na stanowisko Specjalista Obsługi Procesów, których zadaniem będzie nadzorowanie i inspekcja procesów poligraficznych realizowanych dla naszych klientów.
Wymagania:
  • Możliwość pracy również w godzinach nocnych i popołudniowych (pracujemy w systemie zmianowym, głównie w godzinach 16-24 i 18-2).
  • Język angielski na poziomie B2.
  • Umiejętność pracy z aplikacjami i ogólna wiedza dotycząca obsługi komputera.
  • Zapraszamy zarówno kandydatów pragnących rozpocząć karierę, jak również osoby posiadające doświadczenie w kontroli jakości i obsłudze klienta w branży SSC/BPO,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy biurowej.
  • Przywiązanie uwagi do szczegółów, zorientowanie na jakość pracy.
  • Dobra organizacja pracy własnej, pro aktywność.
Obowiązki:
  • Kontakt z klientem zewnętrznym i wewnętrznym – odpisywanie na e-maile klienta, kontakt telefoniczny, podstawowa pomoc w zakresie prepressu i budowa dobrej relacji biznesowej.
  • Zarządzanie plikami klienta – używanie odpowiednich skryptów skalujących, procesowanie plików za pomocą aplikacji wewnętrznych.
  • Przygotowywanie plików klienta do druku – dopasowywanie do specyfikacji i wymogów drukarni.
  • Wychwytywanie błędów w plikach klienta podczas inspekcji stron – kontrola jakości.
  • Udostępnianie plików on-line dla klienta – używanie skryptów do paginacji, asocjacja plików w programie wewnętrznym .
  • Wysyłanie zweryfikowanej pracy do druku zgodnie z wymogami technicznymi.
  • Wystawianie faktury dla klienta za usługi prepressu.
  • Tworzenie nowych procedur, usprawnianie istniejących procesów.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w branży poligraficznej i pracy z największymi wydawnictwami na rynku.
  • Profesjonalne szkolenie wdrażające w obowiązki.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę zmianową dostosowaną do godzin otwarcia naszych biur w USA (16-24, 18-2).
  • Dostęp do dodatkowych benefitów pozapłacowych takich jak: prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe, prywatne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, dostęp do ZFŚS po okresie próbnym.

zobacz klauzule
Ogłoszenie premium
665061 Zadzwoń
g...@qg.com Wyświetl e-mail
Quad Graphics Europe
Adres
Gdańsk Oliwa
al. Grunwaldzka 472B
Ważne jeszcze 16 dni (do 03.09.2019)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Far from just pretty words framed and posted on the wall, our values are actionable and authentic, lived out by every person at our company in every community we call home. Quad is the smallest big company you will ever encounter, and we’re...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Al. Grunwaldzka 472B
NIP
764-20-85-674
quadgraphics.pl
  • Numer ogłoszenia: 62786333
  • Data wyróżnienia: 18 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 13 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 13 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 425
  • Wyświetleń na liście: 18 740
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS