Specjalista w biurze obsługi klienta

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 000
Wynagrodzenie brutto (do)
5 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Stanowiska asystenckie,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Do naszego zespołu szukamy zaangażowanej i samodzielnej osoby, która odpowiedzialna będzie za telefoniczny kontakt z klientami firmy oraz organizację i logistykę pracy grup monterskich.

wymagania:

• Swoboda w kontaktach telefonicznych z klientami
• Wysoka kultura osobista
• Umiejętność pracy w grupie, samodzielne myślenie
wymagane doświadczenie w biurze obsługi klienta
• Znajomość specyfiki rynku usług będzie dodatkowym atutem
• Znajomość programu Excel, ile widziany Subiekt GT

obowiązki:
Do obowiązków pracownika na tym stanowisku należeć będzie:
• Przygotowanie dokumentów dla grup monterskich, w tym:
- faktury zaliczkowe, faktury końcowe, druki KP, karty montażu
• Prowadzenie rozrachunków firmy poprzez program Subiekt GT
• Rozliczanie dziennego utargu
• Obsługa Klienta (telefoniczna oraz e-mailowa, sporadycznie bezpośrednia)
• Koordynacja i zarządzanie kalendarzem grup monterskich i stolarni

oferujemy:
- stałą pensję + wysoką prowizję
- możliwość rozwoju zawodowego
- stabilne warunki współpracy w miłej atmosferze
- dodatkowe ubezpieczenie

opis dodatkowy:
Proszę nie dzwonić tylko wysyłać CV ze zdjęciem na adres: [ukryte] w tytule wiadomości wpisując nr ref. BOK/gda/21

Informacje o firmie
O firmie słów kilka

Gdańska Fabryka Mebli jest firmą specjalizującą się w usługach z zakresu projektowania, produkcji oraz montażu mebli.
Oferujemy Państwu szafy na wymiar INDECO z drzwiami suwanymi, szafy wnękowe, szafy do zabudowy, zabudowy meblowe na wymiar, kuchnie na wymiar oraz wszelkiego rodzaju nietypowe meble na zamówienie (w tym zabudowy poddaszy, skosów, drzwi przejściowe przesuwne oraz podwieszane).
Nasze usługi świadczymy za pośrednictwem salonów sprzedaży na terenie Gdańska oraz Gdyni.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63771605
  • Data wyróżnienia: 15 czerwca 2021
  • Data wprowadzenia: 25 września 2020
  • Aktualizacja: 15 czerwca 2021
  • Wyświetleń: 5 127
  • Wyświetleń na liście: 56 816