Ogłoszenie nieaktualne

Specjalista/inżynier

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

STANOWISKO: SPECJALISTA/INŻYNIER
LOKALIZACJA: STRASZYN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Praca z dokumentacją produkcyjną klienta w zakresie przygotowania oferty na montaż i zakup komponentów,
  • Skuteczne wsparcie klienta w obszarze oferowania zamienników, optymalizacji ceny, zakresu oferowanych operacji produkcyjnych i pozostałych związanych z procesem wyceny i pozyskania zamówienia,
  • Weryfikacja poprawności oraz kompletności dokumentacji produkcyjnej,
  • Analiza potrzeb, procesów i ewentualnych zagrożeń produkcyjnych na etapie przygotowania wyceny,
  • Prowadzenie korespondencji, ustaleń, zapisów zgodnie z ustaloną ścieżką postępowania,
  • Współpraca z działami wewnątrz firmy w ramach powierzonych zadań.
OCZEKIWANIA:
  • Minimum średnie wykształcenie z zakresu elektroniki lub studenci zaoczni ostatnich lat,
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją produkcyjną,
  • Umiejętność pracy z wieloma wątkami równocześnie,
  • Dokładność, spostrzegawczość i dbałość o szczegóły,
  • Sprawne formułowanie wniosków,
  • Minimum dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel,
  • Mile widziana znajomość tematyki związanej branżą EMS.
OFERUJEMY:
  • Praktyczne i dogłębne przygotowanie do wypełniania powierzonych obowiązków,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie stałe i premiowe.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Aktualizacja: 21.06.2023