Specjalista/ka ds. księgowości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Salon Hyundai Margo, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Specjalista/ka ds. księgowości.
Miejsce pracy: Kartuska 381, Gdańsk- Jasień;
Cały etat;
Godziny pracy: 8:00-16:00;
Umowa o pracę.

Twój zakres obowiązków
•    Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
•    Księgowanie dokumentów kosztowych, wyciągów bankowych, raportów kasowych,
•    Weryfikacja poprawności księgowania i alokacji kosztów,
•    Analiza zapisów na kontach księgowych oraz weryfikacja poprawności księgowań,
•    Analiza oraz weryfikacja sald kont księgowych i rozrachunkowych,
•    Aktywna współpraca z działami operacyjnymi,
•    Udział w pracach związanych zamknięciem miesiąca,
•    Pomoc w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych i przygotowywaniu dokumentów na potrzeby audytu,
•    Bieżące wsparcie działu księgowości w codziennych zadaniach.

Nasze wymagania
•    Doświadczenie w pracy w księgowości minimum 2 lata – wymaganie konieczne,
•    Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
•    Znajomość pakietu Office, w tym programu Excel,
•    Dokładność, zaangażowanie, sumienność i wysoka motywacja do pracy,
•    Mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima,
•    Wykształcenie minimum średnie.

Mile widziane
•    Znajomość obsługi programu Comarch ERP Optima.

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacyjnym!

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Aplikacje zawierające parę zdań o sobie oraz CV ze zdjęciem prosimy przesyłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres:  [ukryte]

Podając w tytule wiadomości "Specjalista/ka ds. księgowości"

Aktualizacja: 16.05.2023