Specjalista/tka ds. Produktu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 dni temu

Zakres obowiązków:
  • współpraca z kontrahentami i dostawcami produktu turystycznego,
  • dbanie o utrzymywanie pozytywnych relacji z organizatorami turystycznymi
  • zapewnianie terminowego i jakościowego przygotowania dokumentacji,
  • dbanie o obieg informacji produktowych dla pozostałych zespołów w spółce,
  • wsparcie zespołu w bieżących zagadnieniach administracyjnych i operacyjnych,
  • wsparcie sprzedaży w zagadnieniach operacyjnych (analiza zapytań, dostarczanie informacji produktowych),
  • tworzenie materiałów merytorycznych
  • przygotowywania analiz i raportów.
Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy z systemami CRM,
  • dokładność i terminowość,
  • umiejętność realizacji kilku projektów jednocześnie,
  • samodzielność, nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • umiejętność sprawnej selekcji informacji,
  • znajomość programów z pakietu Office, w szczególności Excel,
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w turystyce lub wiedza z zakresu turystyki zorganizowanej.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie – możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • „delegacje pod palmami” – służbowe wyjazdy za granicę w ramach czasu pracy,
  • pakiet socjalny,
  • bony świąteczne, podarunki okolicznościowe,
  • swobodny dress code,
  • wiele ciekawych inicjatyw, które są dla nas na porządku dziennym!
  • już od maja 2020 roku nowa lokalizacja w nowoczesnym Biurowcu Neon, przy alei Grunwaldzkiej
  • Jesteśmy częścią Wirtualna Polska Holding S.A.
#WakacjeToMy
Dołącz do nas!

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Wakacje.pl S.A.
Adres
Gdańsk
Grunwaldzka 413
Ważne jeszcze 23 dni (do 30.07.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Wakacje to część naszej pracy. Pod marką Wakacje.pl tworzymy największy portal turystyczny w Polsce i sieć 380 salonów sprzedaży na terenie całego kraju. Jesteśmy liderem branży agencyjnej turystyki zorganizowanej i najbardziej...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
NIP
957-07-78-385
karierawakacje.pl/
  • Numer ogłoszenia: 63529260
  • Data wyróżnienia: 30 czerwca 2020
  • Data wprowadzenia: 30 czerwca 2020
  • Aktualizacja: 3 lipca 2020
  • Wyświetleń: 819
  • Wyświetleń na liście: 17 405
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku