Szukaj

Ogłoszenie drobne

Specjalistka ds. Administracyjno-Biurowych

Miejsce pracy
Przodkowo  ul.  Załęże ul. Rzemieślicza
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Administracja, Księgowość / Audyt / Podatki
Poziom stanowiska
Specjalista, Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Kontrakt
Wymiar pracy
Cały etat
Praca w Załężu gm Przodkowo - 30 km od Gdańska, dla osoby z Trójmiasta zapewniamy dojazd.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • Wiedza z zakresu prowadzenia kadr i księgowości.
  • Zdolności analityczne i dokładność w wykonywanych zadaniach,
  • Umiejętność efektywnego zorganizowania czasu pracy oraz posiadania umiejętności organizacyjnych,
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office.
  • Wysokie zdolności interpersonalne - komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielności, punktualność, zaangażowanie,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Prawa Jazdy kat  B
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana).
Obowiązki:

  • Ewidencjonowanie obiegu dokumentów zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy oraz ich archiwizacji.
  • Wprowadzanie i przygotowywanie dokumentów na potrzeby działu księgowości
  • Pomoc i kontrola działu kadrowego,(umowy, badania, itp.)
  • Przygotowywanie ofert handlowych, przetargów  (pomoc)
  • Utrzymywanie ścisłej współpracy z działami: Magazyn, Handlowy, Budowlany i Księgowy,
  • Praca w systemie  ERP - Enova oraz WH Okna,
  • Przygotowywanie prezentacji i pomoc w działaniach marketingowych,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Zatrudnienie w nowoczesnej, rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy, tzn stała + premia,
  • telefon, laptop, elastyczne godziny pracy,
  • dojazd do Załęża,

Opis dodatkowy

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres: r...@szach... Wyświetl e-mail .

W tytule maila proszę wpisać np. „ Specjalista ds A-B - Imię i Nazwisko "

Uprzejmie informujemy, że na spotkanie rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Dodatkowych informacji można uzyskać pod tel 500... Wyświetl numer w godz. od 8.00 do 17.00

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
Kartuska 354AA
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (6) »