Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Spedytor drogowy kontenerowy FCL

Aktualizacja: 8 dni temu

Dla naszego klienta firmy zajmującej się kompleksową organizacją usług transportu/spedycji i logistyki magazynowej o stabilnej, wieloletniej i ugruntowanej pozycji na rynku TSL szukamy specjalisty ds. organizacji przewozów drogowych kontenerów.

Zakres obowiązków:
Do Twoich kluczowych zadań należeć będzie organizacja przewozów kontenerowych po kraju w relacjach importowych i eksportowych. Bazować będziesz na zleceniach wewnętrznych firmy oraz na własnej flocie pojazdów (będziesz pracować w wydzielonym dziale przewozów kontenerowych w strukturze firmy, w zespole fachowców branżowych).

Do kluczowych Twoich obowiązków należeć będzie:
- Kompleksowa organizacja transportów kontenerowych drogowych z wykorzystaniem własnej floty,
- Organizacja przewozów (ustawianie transportu, wystawianie listów przewozowych),
- Kontakt z kierowcami i podwykonawcami,
- Pozyskiwanie ładunków import/eksport,
- Nadzór i kontrola zleceń przewozowych oraz dokumentacji,

Poszukiwane kompetencje:
Najważniejsze kompetencje, umiejętności i doświadczenie jakie jest wymagane na to stanowisko:
- Minimum roczne doświadczenie zawodowe w organizacji transportu kontenerowego drogowego,
- Wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, TSL, handel morski, handel zagraniczny),
- Wiedza na temat organizacji transportu drogowego,
- Umiejętność pracy w zespole,
Nie oczekuje się od Ciebie posiadania własnej bazy kontrahentów (klientów, podwykonawców).

Oferujemy:
Jeżeli zależy Tobie na lepszym wynagrodzeniu, pracy w zorganizowanej firmie oraz wspierającym środowisku i pracy w zespole fachowców w tym:
- Pracy w firmie i renomowanej marce na rynku w zespole specjalistów od transportu lądowego kontenerów,
- Atrakcyjnym wynagrodzeniu zasadniczym i systemie prowizyjnym,
- Bogatym pakiecie świadczeń socjalnych w tym karty multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie oraz "pakiet kulturalny",

To aplikuj na to ogłoszenie. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu najbliższych 24 godzin.
Informacje o firmie
NGage Recruitment - headhunter w TSL.
Rozumiejąc specyfikę funkcjonowania branży, zagadnień związanych z transportem i spedycją a przede wszystkim posiadając wiedzę operacyjną i handlową w branży - pomagamy w zmianach zawodowych spedytorom, specjalistom, managerom w branży transportu, spedycji i logistyki.

Jeżeli szukasz zmian - skontaktuj się z nami - znajdziemy dla Ciebie lepsze miejsce do dalszego rozwoju Twojej kariery w branży.

Ogłoszenie premium
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Pośrednictwo / agencja pracy
Adres
Gdynia
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 5 dni (do 29.03.2019)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka / Spedycja / Transport
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Zobacz dane kontaktowe
NGage Recruitment
b...@ngage... Wyświetl e-mail
NIP
5862322158

Profil pracodawcy

Jesteśmy profesjonalną agencją rekrutacyjną zajmującą się dostarczaniem fachowej kadry na potrzeby naszych klientów. Kompleksowo wspieramy w zakresie rekrutacji specjalistów, menadżerów oraz kadry sprzedażowej. Prowadzimy...

Zobacz profil
  • Numer ogłoszenia: 62367828
  • Data wyróżnienia: 15 marca 2019
  • Data wprowadzenia: 15 marca 2019
  • Wyświetleń: 354
  • Wyświetleń na liście: 19 400