Ogłoszenie nieaktualne

Spedytor Drogowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Poszukujemy Spedytora drogowego.

Główne zadania :
- obsługa klientów w zakresie transportu drogowego krajowego i/lub międzynarodowego,
- koordynacja pracy floty podwykonawców (samochody 13,6 m firanka),
- pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie relacji z dotychczasowymi podwykonawcami,
- praca w systemach TMS, ERP.

Wymagania :
- doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku <-mile widziane,
- zaangażowanie,
- gotowość do pracy w zespole,
- umiejętność nawiązywania kontaktów i sprawnej komunikacji,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- j. angielski dobry w mowie i piśmie,
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Informacje o firmie

Kim jesteśmy?
  • jesteśmy znaną marką na rynku TSL, obsługującą międzynarodowe koncerny,
  • spółką publiczną z akcjami notowanymi na rynku giełdowym,
  • dynamicznie rozwijającym się pracodawcą z bogatą ofertą socjalną dla pracowników,
  • otwartym zespołem energicznych i koleżeńskich osób.
Co oferujemy?
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych współpracowników,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • benefity: dostęp do kart sportowych, prywatnej opieki zdrowotnej oraz ubezpieczenia na życie,
  • udział w ZFŚS.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji (CV) na adres e-mail:  [ukryte] , w tytule maila podając: Spedytor drogowy.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie przez spółkę ATC Cargo S.A. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Spedytor drogowy. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: [ukryte]
Dodatkowo, jeśli życzą sobie Państwo, aby Państwa kandydatura została rozważona przy okazji prowadzenia przez administratora danych przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie klauzuli o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie przez spółkę ATC Cargo S.A. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: [ukryte]

Aktualizacja: 15.05.2023