Ogłoszenie nieaktualne

Spedytor międzynarodowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Specjalista

Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa zleceń spedycyjnych;
  • współpraca z przewoźnikami;
  • nadzór nad dokumentacją transportową;
  • budowanie nowych, a przy tym długoterminowych, relacji z partnerami biznesowymi;
  • dbanie o zachowanie jakości oferowanych usług.

 To oferta dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dysponujesz własnym koszykiem klientów / przewoźników;
  • znasz j. angielski / niemiecki w stopniu komunikatywnym (dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych);
  • cechujesz się proaktywną postawą;
  • jesteś zaangażowany w wykonywanie powierzonych zadań;
  • potrafisz pracować w sposób zorganizowany i pod presją czasu.

Co możemy Tobie zaoferować:

  • proces wdrożenia na nowe stanowisko;
  • stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bony wakacyjne oraz samochód osobowy za nieprzeciętne wyniki;
  • możliwość przystąpienia do pakietu MultiSport;
  • dofinansowanie nauki języka, szkoleń lub kursów zawodowych;
  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.

Aktualizacja: 26.06.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl