Spedytor międzynarodowy drogowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 8500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Szukasz komfortowego, elastycznego miejsca do pracy, w którym zyskasz nowe umiejętności, które będziesz mógł trenować w praktyce?

A może masz już doświadczenie w transporcie i chciałbyś wnieść je do nowego zespołu, biorąc udział w rozwoju firmy?

Prężnie rozwijająca się firma spedycyjna z Gdańska poszerza swój zespół. Daj się poznać i rozpocznij pracę na swoich warunkach.

Zatrudnimy: spedytorów, starszych spedytorów, specjalistów, team leaderów – stanowisko dopasujemy do Twoich umiejętności i doświadczenia!

Twoje obowiązki będą zależne od zajmowanego stanowiska, między innymi:
  • Pozyskiwanie klientów b2b na usługi logistyczne
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Operacyjna obsługa klienta w transporcie międzynarodowym i krajowym
  • Monitorowanie, kontrola jakości i terminowości realizacji zleceń
  • Realizacja zadań administracyjnych
  • Obsługa giełd transportowych
  • Ścisła współpraca z Zespołem
Chcielibyśmy od ciebie:
  • Doświadczenia w branży TSL (min. 6 mies)
  • Chęci do rozwoju
  • Umiejętności pracy z ludźmi, nawiązywania nowych kontaktów
  • Dobrej organizacji pracy, umiejętności wyznaczania priorytetów oraz skuteczności w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

My oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Podstawę wynagrodzenia w granicach 4000-5000 PLN na rękę w zależności od wybranego stanowiska
  • Jasno określony, atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w młodym, zaangażowanym zespole
  • Sprzęt do pracy: komputer oraz telefon z czasem samochód
  • Elastyczne podejście nastawione na potrzeby pracownika
Chętne osoby prosimy o przesłanie CV na adres   [ukryte]  w  tytule wpisując SPEDYTOR

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 16818

Aktualizacja: 21.06.2023