Ogłoszenie nieaktualne

Spedytor morski

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Kompleksowa realizacja i koordynacja zleceń eksportowych oraz importowych FCL oraz LCL
  • Dbanie o długofalowe relacje z klientami, podwykonawcami, partnerami
  • Współpraca z działami firmy w zakresie transportu drogowego oraz usług celnych
  • Prowadzenie dokumentacji spedycyjnej zgodnie z przyjętymi standardami operacyjnymi
  • Dbanie o wysoki poziom obsługi oraz wizerunek firmy
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Transport / Logistyka / Spedycja)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku operacyjnym w spedycji morskiej
  • Znajomość procedur spedycyjnych, rynku TSL, kwestii celnych i dokumentacji związanej z transportem morskim
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodna komunikacje w mowie i piśmie
  • Znajomość Pakietu Office
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętności komunikacyjne i chęć dalszego rozwoju
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie
(Laureat Diamentów Forbesa 2021,2022,2023)
• Zaplecze profesjonalistów w branży
• Duży kredyt zaufania
• Możliwość indywidualnej ścieżki rozwoju
• Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pakiety sportowe, medyczne i ubezpieczenie grupowe
Informacje o firmie
O nas

Polish Forwarding Company Sp. z o.o., w 100% polski operator logistyczny.

PFC to nie jedynie firma, ale przede wszystkim Ludzie którzy ją tworzą. To zgrany zespół odpowiedzialnych i stawiających na jakość ludzi , którzy dzięki doświadczeniu w branży logistycznej zapewniają profesjonalny i konkurencyjny poziom obsługi.
Pochylamy się nad każdą racjonalną szansą rozwoju starając się podejmować nawet najtrudniejszych zadań w ramach całego łańcucha dostaw. Jesteśmy nietuzinkową spedycją i nie boimy się żadnych wyzwań – potrafimy przeprowadzić najbardziej skomplikowane projekty logistyczne.

Posiadamy 11 biur na terenie całej Polski i nadal się rozwijamy. Zabezpieczamy realizacje wszystkich świadczonych przez nas usług profesjonalnymi rozwiązaniami bazującymi na dedykowanych zespołach wyspecjalizowanych ludzi. Jesteśmy lokalną firmą o zasięgu globalnym, poprzez sieć partnerów dostarczamy i odbieramy ładunki do / z najodleglejszych zakątków świata.

Jeżeli szukasz firmy, w której rozwiniesz swoje kompetencje zawodowe – Dołącz do Nas!

Aktualizacja: 30.05.2023