Ogłoszenie nieaktualne

Spedytor

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Gosped Sp. z o.o. Sp. K. to rodzinna firma transportowo – spedycyjna.
Nieustannie poszukujemy specjalistów związanych z branżą transportu międzynarodowego. Szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:

Spedytor międzynarodowy

w Gdańsku. Jeśli poszukujesz stabilnej pracy w firmie dającej możliwości rozwoju i przyjazną atmosferę, a Twoje umiejętności i doświadczenie mogą przysłużyć się do rozwoju własnego, a także naszego przedsiębiorstwa, zgłoś się już dziś!

Jakie będą Twoje obowiązki?
• organizacja transportu dla Twoich klientów i kontrola nad ich realizacją,
• utrzymywanie kontaktu i dobrych relacji z klientami i podwykonawcami,
• aktywne poszukiwanie nowych klientów,

Wymagamy:
  • minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku WARUNEK KONIECZNY,
  • zaangażowania i profesjonalnego podejścia do powierzanych zadań,
  • dobrej znajomości rynku transportowego,
  • znajomości języka obcego (angielski, niemiecki lub inne), mile widziana znajomość drugiego języka,
  • umiejętności pracy w zespole, pewności siebie, otwartości, umiejętności negocjacyjnych,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • kreatywności i łatwości uczenia, umiejętności zmiany dotychczasowych zachowań / przyzwyczajeń,
  • ambicji w dążeniu do celu, umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych,

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( Podstawa + PROWIZJA zależne od wyników),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • samodzielne miejsce pracy bez nieustannej kontroli przełożonego,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • co najważniejsze – pracę w miłej atmosferze w centrum Gdańska : )

Aktualizacja: 13.10.2023