Ogłoszenie nieaktualne

Spedytor

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, rekrutacji, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, digitalu, eventów, social mediów, PR, podatków oraz prawa. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu Pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż.

Obecnie dla naszego Klienta w branży logistycznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

SPEDYTOR - GDYNIA

Zakres obowiązków:
  • Realizacja zleceń spedycyjnych
  • Poszukiwanie podwykonawców
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Pilnowanie terminowości realizowania usług
  • Koordynowanie procesu transportowego
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi Pakietu Office
  • Pewność siebie oraz charyzma w kontaktach z ludźmi
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Mile widziane doświadczenie w transporcie wywrotkowym
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę bądź kontraktu B2B

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://tiny.pl/w247j bądź przesłanie swojego CV na adres e-mail: [ukryte]