Spedytor w transporcie krajowym

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6300 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma HONEST Karol Kleniewski z siedzibą w Gdańsku aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko :  Spedytor w transporcie krajowym

Obowiązki:
  • Planowanie, realizacja oraz kontrola zleceń związanych z odbiorem odpadów
  • Efektywne zagospodarowanie zasobów technicznych i ludzkich pozwalające na wykluczenie przejazdów bez załadunku
  • Monitorowanie lokalizacji pojazdów za pomocą aplikacji GPS
  • Współpraca z kierowcami, weryfikacja czasu pracy kierowców oraz stanu realizacji harmonogramów pracy
  • Przyjmowanie telefonicznych i mailowych zamówień na odbiór odpadów
  • Obsługa wagi samochodowej
  • Obsługa programu RUOM
Wymagania:
  • Zdolności analityczne, sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Otwartość, komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie i chęć zdobycia wiedzy w zakresie gospodarki odpadami
Mile widziane:
  • Znajomość programu RUOM
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 15:00 lub od 8:00 do 16:00
  • Wysokość wynagrodzenia adekwatną do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Kawę, herbatę
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza lub na adres mailowy: [ukryte]
Informacje o firmie
Głównym profilem działalności firmy jest szeroko pojęta gospodarka odpadami. Posiadamy zintegrowane pozwolenia dotyczące gospodarki odpadami (transport, zbieranie, przetwarzanie). Gwarantujemy przyjazne dla środowiska postępowanie z odpadami rzetelnie wypełniając obowiązki zawarte w ustawie o odpadach zapobiegając i zmniejszając negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aktualizacja: 06.06.2023