Spedytor Wymiatacz - Transport Międzynarodowy Plandekowy

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Spedytor Międzynarodowy w Zespole Plandekowym

Jeśli na hasło plandeka w Twojej głowie pojawia się mapa Europy i optymalne połączenia transportowe nie mogłeś trafić lepiej! Stanowisko Spedytora Międzynarodowego w Zespole Plandekowym BFI przygotowane, a my już czekamy, aby Ci powiedzieć, że świetnie, że z nami jesteś!

Dlaczego warto z nami pracować?
  • uwielbiamy transport, ale na pierwszym miejscu stawiamy ludzi i relacje
  • w naszym zespole poczujesz się częścią drużyny
  • oferując najlepszy start w nowe obowiązki zapewnimy Ci opiekę mentora na czas wdrożenia
  • zadbamy o właściwy onboarding i szkolenia dla Ciebie
  • zapewnimy Ci komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze, w samym sercu Gdyni
  • damy Ci w standardzie możliwość pracy zdalnej, kiedy będziesz tego potrzebował
  • umowa o pracę i Twoja satysfakcja są dla nas podstawą
  • atrakcyjne wynagrodzenie z przejrzystym systemem premiowym to pewnik
  • dobra kawa, świetna atmosfera, wzajemny szacunek i wsparcie to nasza codzienność
  • do tego inne benefity: prywatna opieka medyczna, karta multisport i rzeczywiste zadowolenie z pracy
Wyślij do nas swoje CV, jeśli:
  • będzie nam bardzo miło usłyszeć, że masz doświadczenie w międzynarodowym transporcie drogowym
  • będzie świetnie, jeśli orientujesz się w rynku, a Twoje doświadczenie powoduje, że w świecie zależności pomiędzy klientami i przewoźnikami czujesz się, jak ryba w wodzie
  • możesz mieć pewność, że nie pominiemy Twojej kandydatury, jeśli organizowałeś transporty do Włoch, Austrii, Francji, na Ukrainę, a także do Niemiec i krajów Beneluxu
  • dysponujesz własną bazą zaprzyjaźnionych przewoźników - przekonasz się, że natychmiast ugną się pod nami kolana!
Jakie będą Twoje zadania:
  • organizacja i koordynacja międzynarodowej spedycji drogowej – nasi klienci na szczęście rzadko grymaszą
  • nawiązywanie nowych relacji biznesowych z klientami i przewoźnikami – jeszcze nie wszyscy wiedzą, że jesteśmy Naj!
  • współpraca z Działem Handlowym przy realizacji zleceń, w myśl zasady „Oni nam, My im”
  • budowanie dobrych relacji z naszymi partnerami – trzeba być dla nich OK
  • prowadzenie negocjacji i tworzenie ofert handlowych - kreatywność jest na miejscu!
Informacje o firmie
BFI to firma z branży Transport-Spedycja-Logistyka, gdzie poza samym transportem ważni są ludzie i rodzinna atmosfera. Jesteśmy skupieni nie tylko na generowaniu zysków, ale również na ogromnej przyjemności z tego, co robimy na co dzień.

Jeśli szukasz komfortowego miejsca pracy z klimatem, gdzie szefowie mają czas na rozmowę z pracownikami oraz dają ludziom realne możliwości rozwoju, to pewnie odnajdziesz się w naszym zespole.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64569784
  • Data wyróżnienia: 02.12.2021
  • Data wprowadzenia: 10.11.2021
  • Aktualizacja: 09.12.2021