Sporządzanie dokumentacji, Dz.Badań NDT, Konstrukcje stalowe

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie,
Produkcja,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej / Pracownik Działu Dokumentacji w Laboratorium Badań Nieniszczących

Opis stanowiska: kontakt z klientem, kontrola obiegu informacji w dziale, przyjmowanie zleceń, sporządzanie dokumentacji z realizacji badań na projektach. Nadzór i prowadzenie dokumentacji wewnątrz zakładowej.

Tryb/Warunki pracy: stacjonarny, pełny etat, umowa o pracę lub B2B, Gdynia

Wymagania: znajomość i rozumienie rysunku technicznego w stopniu co najmniej podstawowym, angielski w stopniu pozwalającym czytać rysunek techniczny i wymagania jakościowe. Dyspozycja do pracy w wymiarze pełnego etatu.

Oczekiwania: sumienność, samoorganizacja, dobre nastawienie i chęć do nadrobienia wiedzy z obszaru badań, norm ISO w przypadku braku doświadczenia w tym obszarze. Mile widziane doświadczenie w dokumentacji jakościowej, produkcyjnej.

Praca z Autocad, Word, Excel, Adobe

CV w formacie pdf.
Należy dopisać:
-preferowana formę zatrudnienia.
-nazwę stanowiska o które kandydat się ubiega.
Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej- w przypadku doświadczenia w branży.
Pracownik Działu Dokumentacji- dla osób bez doświadczenia ale z podstawowymi umiejętnościami pozwalającymi na doszkolenie.

CV ogólne pod wiele ofert pracy nie będzie brane pod uwagę.
Termin nadsyłania kandydatur 13.06.2023, na adres email - [ukryte] .
Kontakt zwrotny z wybranymi osobami nastąpi do 30.05.2023
Dodatkowe pytania dotyczące oferty można zadawać za pomocą wiadomości czat WhatsApp + [ukryte] 66

Aktualizacja: 30.05.2023