Sprzątanie: pokojowa / pracownik służby pięter w hostelu

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4000 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Serwis / Usługi,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Gdański Hostel zatrudni osobę do pomocy w prowadzeniu obiektu noclegowego znajdującego się w centrum miasta gotową do wykonywania prac porządkowych, obsługi Gości i innych bieżących zadań.

Generalnie oczekujemy:
  • miejsca zamieszkania w okolicach centrum Gdańska,
  • doświadczenia w branży hotelowej lub gastronomicznej,
  • wysokiej motywacji i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • wysokiego poziomu estetyki wizualnej,
  • doskonałych zdolności organizacyjnych, w tym planowania pracy własnej,
  • inicjatyw w działaniu, sumienności i uczciwości na co dzień,
  • warunek konieczny: znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:
  • chęć rozwoju w strukturach firmy i gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub ukraińskiego lub rosyjskiego (znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętność obsługi komputera, w tym edytorów tekstu Word i Excel oraz WWW;
  • prawo jazdy kat."B";
  • aktualna książeczka sanepidu.

Opis stanowiska / Obowiązki:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :
  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług,
  • obsługę Gościa na każdym etapie jego pobytu w ośrodku,
  • zmiana pościeli, jej pranie i suszenie,
  • czyszczenie i konserwacja powierzchni płaskich wewnątrz budynku,
  • prace porządkowe i ogrodnicze na terenach zewnętrznych,
  • opieka nad zwierzętami w mini ZOO,
  • koordynowanie gospodarki magazynowej, w tym planowanie potrzeb zakupowych i ich realizacja,
  • nadzorowanie i rozliczanie firm zewnętrznych świadczących usługi wspomagające działalność hostelu, w tym prania, sprzątania, ochrony, obsługi technicznej oraz dostaw zamówionego towaru,

Oferujemy:
  • Stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy)* o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie naliczane w oparciu o wskaźniki ekonomiczne hotelu, a także świąteczne dofinansowania do budżetu domowego dla Twoich dzieci,
  • Możliwość realizacji własnych rozwiązań i dalszego rozwoju zawodowego,
  • Możliwość samodzielnego podejmowania decyzji,
  • System efektywnych szkoleń i wsparcia,
  • Samochód służbowy, mobilny komputer z internetem oraz telefon do użytku bez ograniczeń, a także prywatną opiekę medyczną w pakiecie Premium VIP od operatora medycznego Lux-Med.

* Pierwsza Umowa zlecenie na okres próbny 4 miesięcy z zastrzeżeniem możliwości pracy dwuzmianowej w zależności od bieżących potrzeb Pracodawcy,
* Umowa o pracę na czas określony lub nieokreślony w standardowych godzinach pracy 10:00 – 19:00 rozliczana jest w systemie równoważnego czasu pracy dla okresu od czterech miesięcy do roku włącznie z zastrzeżeniem braku akceptacji wniosków urlopowych powyżej tygodnia w miesiącach maj - wrzesień.

Jesteś zainteresowany(a) i myślisz, że się sprawdzisz ?
Prześlij nam szybko swoje CV i przygotuj się na spotkanie z naszym specjalistą. Nie zapomnij pojawić się w uzgodnionym miejscu i czasie.

Aktualizacja: 21.03.2024

Folks Village Hostels

58 380-44-00
biuro@folksvillage.pl
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Śródmieście
Płowce 62
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wyświetl numer