Sprzątaczka w hotelu , Gdańsk Śródmieście

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4682 - 4683
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

EUROKADRA S.A.( nr certyfikatu 8252 ) to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, której głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników. Aktualnie poszukujemy dla jednego z naszych Klientów z branży spożywczej i niespożywczej , pracownika na stanowisku: sprzątaczka w hotelu

  • sprzątaczka w hotelu
Eurokadra SA (nr certyfikatu 8252) to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, których głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.
  • Miejsce pracy : Gdańsk ul. Długi Targ 19 Gdańsk 80-828
Wymagania: - doświadczenie w podobnych pracach - mile widziane - - dokładność, rzetelność, sumienność - zaangażowanie w powierzone obowiązki, - dyspozycyjność
Obowiązki: - sprzątanie pokoi , części wspólnych
Oferujemy: --stawka 25 zł brutto za godzinę = 18,05 netto za godzinę przez pierwsze 2-5 dni , później przejście na akord za jeden pokój 18,58 brutto (robi się ok. 1.5 pokoju na godzinę)
- umowa zlecenie,

Godziny pracy:
8:00-16:00

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV  pod adres [ukryte] lub kontakt telefoniczny (SMS) [ukryte]
"Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)

Aktualizacja: 16.06.2023