Sprzątanie apartamentów 20 zł/godz

Wymiar pracy
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 15 dni temu

Zajmujemy się krótkoterminowym wynajmem apartamentów/mieszkań dla turystów, przez cały rok.

Praca z reguły w weekendy miedzy 11 a 15 (2-3 godziny), ale możliwa także w tygodniu.
Średnio około 3 -10 razy w miesiącu.
Najczęściej po 2-3 godziny dziennie (czasem więcej - w zależności od zwalnianych apartamentów).

Obowiązki:
sprzątanie mieszkań (pokoje, kuchnia/aneks kuchenny, łazienka), zmiana pościeli i ręczników, dbanie o schludny wygląd mieszkań, okazjonalne mycie okien

Wymagania:
Doświadczenie, punktualność i odpowiedzialność, dokładność, samodzielność/ samodyscyplina

Forma zatrudnienia
do ustalenia, wynagrodzenie 20 zł/godz. na rękę, elastyczne godziny pracy /możliwa umowa zlecenie/ terminowe wypłaty

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63823658
  • Data wyróżnienia: 14 października 2020
  • Data wprowadzenia: 14 października 2020
  • Wyświetleń: 1 555
  • Wyświetleń na liście: 7 285