Sprzątanie apartamentów dla turystów

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Proszę o kontakt telefoniczny szczegółów (miedzy godz. 8:00 - 22:30).

Zajmujemy się krótkoterminowym całorocznym wynajmem apartamentów/mieszkań.

Praca z reguły w tygodniu, ale i też w weekendy - miedzy 11 a 15 (2-4 godziny).
Średnio około 2 - 4  razy w tygodniu po 2-4 godziny, po uprzednim telefonie wykonanym parę dni wcześniej.

Obowiązki:
sprzątanie mieszkań (pokoje, kuchnia/aneks kuchenny, łazienka), zmiana pościeli i ręczników, dbanie o schludny wygląd mieszkań, okazjonalne mycie okien

Wymagania:
Doświadczenie, dyspozycyjność, punktualność i odpowiedzialność, dokładność, samodzielność/samodyscyplina

Forma zatrudnienia
do ustalenia, wynagrodzenie 20 zł/godz. na rękę, elastyczne godziny pracy /możliwa umowa zlecenie/ terminowe wypłaty

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64395388
  • Data wyróżnienia: 30 lipca 2021
  • Data wprowadzenia: 26 lipca 2021
  • Aktualizacja: 26 lipca 2021
  • Wyświetleń: 327
  • Wyświetleń na liście: 5 729