Sprzedawca cały etat/część etatu

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa na zastępstwo
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Zatrudnimy pracownika do sklepu spożywczego na cały etat, część etatu, umowę na zastępstwo.
Praca w miłym i sympatycznym gronie.
    Pracownikom oferujemy:
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • pracę w miłym i pomocnym zespole;
    • pewny, rozpisany i miesięczny grafik;
    • umowę z pełnym odprowadzeniem składek;
    • dni próbne.
    Wymagania:
    • dyspozycyjność;
    • punktualność;
    • chęci do pracy;
    • mile widziana znajomość obsługi lottomatu- nie jest to konieczne- przyuczymy. :)
    Obowiązki:
    • obsługa klienta;
    • wykładanie towaru;
    • dbanie o wizerunek sklepu i ekspozycji.

    Praca w sklepie spożywczym w Gdyni przy ulicy Legionów 23.

    CV wraz ze zdjęciem i danymi kontaktowymi prosimy wysyłać na maila [ukryte] , w temacie maila prosimy o wpisanie "praca sprzedawca", dostarczyć osobiście do sklepu od poniedziałku do soboty w godzinach 16-20 lub skontaktować się telefonicznie [ukryte]

    zobacz klauzulę
    • Numer ogłoszenia: 63935712
    • Data wyróżnienia: 26 listopada 2020
    • Data wprowadzenia: 26 listopada 2020
    • Wyświetleń: 1 093
    • Wyświetleń na liście: 10 806