Sprzedawca - Handlowiec hurtowni budowlanej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków
  • bieżąca obsługa klienta kupującego w oddziale lokalnym firmy
  • doradzanie klientom w zakupach i dbanie o prezentację asortymentu
  • przygotowanie dokumentów do sprzedaży
  • obsługa systemu w zakresie zamówień, fakturowania
  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • przygotowywanie ofert handlowych
Nasze wymagania
  • wymagane wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w sklepie/markecie/hurtowni budowlanej
  • znajomość branży materiałów budowlanych
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość programów biurowych (MS Office)
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
To oferujemy
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • uczestnictwo w ciekawych szkoleniach i ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego
    Benefity
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • zniżki na firmowe produkty i usługi
    • spotkania integracyjne
    • brak dress code’u
    • kawa / herbata
    • parking dla pracowników
    • dofinansowanie dojazdów do pracy
    • możliwość uzyskania uprawnień

      CV proszę przesyłać na adres [ukryte]
    Informacje o firmie
    Hurtownia Budowlana - Master Construction

    W branży budowlanej działamy już od ponad 30 lat. W naszej firmie razem pracują dwa pokolenia, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i nowymi pomysłami. Hurtownia budowlana, którą nabyliśmy w 2021 roku, jest z Państwem od ponad dwóch dekad.
    Cieszymy się, że dalej możemy ją rozwijać i być blisko naszej lokalnej społeczności. Staramy się zapewnić różnorodne materiały budowlane i narzędzia, które będą potrzebne zarówno do małych prac remontowych, jak i dużych konstrukcji wznoszonych w okolicy.

    Jesteśmy z Państwem od pokoleń! Naszą hurtownię znają Państwo już od ponad 20 lat. Choć w naszych rękach jest od 2021 roku, to nie zmieniliśmy jej lokalizacji. Naszym celem jest zapewnić Państwu odpowiednie materiały budowlane do małych remontów jak i dużych inwestycji deweloperskich. Każdy klient jest dla nas ważny i każdemu zapewniamy fachowe doradztwo. Nasza szeroka oferta dopasowana jest do naszych klientów. Cenimy sobie współpracę z lokalną społecznością i dalej chcemy z Państwem budować i remontować!

    Działamy lokalnie, aby każdy mieszkaniec naszej okolicy mógł w naszej hurtowni znaleźć odpowiednie produkty do zrealizowania swojego przedsięwzięcia. Nasze miasto szybko się rozwija, dlatego wspieramy również firmy budowlane, które wznoszą domy jednorodzinne, jak i całe osiedla. Zapewniamy produkty renomowanych marek, które świetnie sprawdzą się do remontu mieszkania, ale i będą potrzebne na placu budowy.
    Doradzamy w fachowy sposób, każdemu klientowi. Doskonale wiemy, jak trudno jest zrobić zakupy materiałów budowlanych, mając tak ogromny wybór produktów. Razem możemy wybrać wyposażenie, które będzie potrzebne, funkcjonalne i ładne. Nasz zespół tworzą osoby, które doskonale znają się na remontach, budowie od podstaw, jak i inwestycjach o szerokim zakresie prac remontowo — budowlanych. Dlatego z całą pewnością, możemy doradzić, co wybrać, gdy ta porada jest potrzebna.