Sprzedawca / Handlowiec / Logistyk

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 493
Wynagrodzenie brutto (do)
7 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 5 dni temu

  • Wynagrodzenie:  2 - 6 tys. zł
  • Umowa o pracę
  • Godz. pracy:  8.00 – 16.00
  Opis stanowiska :
  • Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie klientów będących wynikiem pracy w terenie współpracując jednocześnie ze stacjonarnym działem handlowym przy tworzeniu docelowych ofert handlowych.
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z działem handlowym oraz za nadzór nad przebiegiem procesów dystrybucyjnych i logistycznych w oparciu o klientów docelowych.
  • Dodatkowo, dbać będzie o realizację planów sprzedaży i polityki promocyjnej firmy, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z nowymi i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami.
  • Szukamy handlowców z prawdziwego zdarzenia, nie bojących się nowych wyzwań, chętnie chwytających za telefon, posiadających rozwinięte w znacznym stopniu zdolności negocjacyjne mogące pomóc w rozwinięciu lub podtrzymaniu dotychczasowych predyspozycji handlowych.

Wymagania :
  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 2-letnie doświadczenie w handlu,
  • znajomość topografii regionu,
  • umiejętność organizowania i planowania logistycznego,
  • umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi,
  • umiejętność kreatywnego myślenia i pracy w zespole,
  • nastawienie na wynik i realizację założonych celów,
  • umiejętność organizacji pracy i skuteczność w działaniu,
  • rozwinięte zdolności negocjacyjne.

Obowiązki :
  • fachowe doradztwo w ramach oferowanych produktów,
  • monitorowanie inwestycji w branży obiektów budowlanych oraz prowadzenie ewidencji podjętych działań,
  • zapewnienie terminowości dostaw do klienta,
  • prowadzenie rozmów  telefonicznych i negocjowanie kontraktów handlowych,
  • odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie planów sprzedaży,
  • monitorowanie i analizę rynku, kontrolę działań konkurencji,
  • raportowanie wyników i postępu prac.

Oferujemy :
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań,
  • ciekawą pracę w zgranym zespole,
  • samodzielne i niezależne stanowisko,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja plus prowizja adekwatna od zaangażowania).

Informacje o firmie
BAU TEAM POLAND

Firma Bau Team Poland zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych obsługując jedne z największych firm budowlanych w tym sektorze, głownie poprzez dystrybucję materiałów budowlanych na terenie całego kraju, a także w zakresie prowadzenie wszelkiego rodzaju usług z tym związanych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzulę
Ogłoszenie premium
avatar

512300... Wyświetl numer
p...@baute... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdynia Wielki Kack
Gdyńska 8
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 10 dni (do 29.01.2022)
  • Numer ogłoszenia: 62402739
  • Data wyróżnienia: 14.01.2022
  • Data wprowadzenia: 27.03.2019
  • Aktualizacja: 14.01.2022
Zadzwoń SMS