Dodane 13 lutego 2018

Zakres obowiązków:
  • Sprzedaż oraz profesjonalna obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami firmy
  • Dbałość o estetyczny wygląd i prawidłową ekspozycję asortymentu
  • Podtrzymywanie dobrego wizerunku firmy
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta
  • Mile widziana znajomość rynku branży motoryzacyjnej
  • Znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Predyspozycji do pracy w zespole
  • Komunikatywności, dyspozycyjności i uczciwości
  • Prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Szkolenie adaptacyjne oraz kompleksowe przygotowanie na zajmowanym stanowisku
  • Pracę w ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się renomowanej firmie z wieloletnią tradycją
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia i atrakcyjne warunki pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Inter-Team
Adres
Gdańsk Morena
Lema
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 12 dni (do 07.03.2018)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sprzedaż - pośrednik sprzedaży
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Inter-Team
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Lema
g...@inter... Wyświetl e-mail
NIP
524-03-01-927
  • Numer ogłoszenia: 61228840
  • Data wprowadzenia: 13 lutego 2018
  • Wyświetleń: 139
  • Wyświetleń na liście: 2 263