Sprzedawca

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: Atrakcyjne warunki

Oferujemy wynagrodzenie  od 3500 brutto( 22 zł/h) + premie !!!!!

Wymagania:
  • doświadczenie w handlu, mile widziane w branży mięsno- wędliniarskiej,
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej i krajalnicy,
  • uczciwość, pracowitość, pozytywne nastawienie,
  • umiejętność pracy w zespole.

 Obowiązki:
  • polecanie i sprzedaż wyrobów mięsno-wędliniarskich,
  • zatowarowanie sklepu,
  • utrzymywanie czystości na sklepie,
  • dbanie o towar i ekspozycję w ladach,
  • dobry kontakt z klientem.

 Oferujemy:
  • Oferujemy wynagrodzenie  od 3500 brutto( 22 zł/h) + premie.
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • pracę w komfortowo wyposażonym sklepie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • terminowe wynagrodzenia,
  • wstępne szkolenie wdrożeniowe,
  • benefity.

  Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 782959... Wyświetl numer

WYSOKIE WYNAGRODZENIE OD 3500 BRUTTO (22 ZŁ/H) + PREMIE !!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 61382418
  • Data wyróżnienia: 13 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 3 kwietnia 2018
  • Aktualizacja: 13 listopada 2019
  • Wyświetleń: 7 315
  • Wyświetleń na liście: 550 383