Sprzedawca

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 22 dni temu

Wymagania:
Dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego.

Obowiązki:
Sprzedaż ekskluzywnych wyrobów jubilerskich z bursztynem i innymi kamieniami szlachetnymi.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie.
  Zatrudnimy energiczną Panią na stanowisku sprzedawcy ekskluzywnych wyrobów jubilerskich z bursztynu jak i innymi kamieniami szlachetnymi.Oczekujemy doświadczenia w handlu , odpowiedzialności oraz wysokiej kultury osobistej.

Informacje o firmie
Sieć Galerii Bursztynu PRESTIGE funkcjonuje na rynku od ponad 25 lat , specjalizuje się w sprzedaży ekskluzywnej biżuterii z bursztynu jak i innymi kamieniami szlachetnymi.
Galerie nasze zlokalizowane są w sercu gdańskiej Starówki.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.
  • Numer ogłoszenia: 63536569
  • Data wyróżnienia: 16 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 2 lipca 2020
  • Wyświetleń: 2 098
  • Wyświetleń na liście: 78 629