Sprzedawca

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
1 300
Wynagrodzenie brutto (do)
1 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Gdańska Spółdzielnia Socjalna poszukuje osoby na stanowisko sprzedawcy do sklepu z wyposażeniem wnętrz, art. gospodarstwa domowego, księżykami i ozdobami, który mieści się dzielnicy Nowy Port w Gdańsku.

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • komunikatywność, odpowiedzialność, punktualność
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • doświadczenie w sprzedaży detalicznej - mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie z art. gospodarstwa domowego, wyposażeniem wnętrz lub ozdobami
  • umiejętność pakowania prezentów
  • poczucie estetyki
Główne obowiązki:
  • obsługa klienta - pomoc w wyborze artykułów i prezentów
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • rozliczanie utargów
  • informowanie klientów o działalności sklepu i Spółdzielni
  • udział i współtworzenie wydarzeń/warsztatów organizowanych w sklepie
  • dbanie o wygląd sklepu i dostępność produktów na półkach
  • tworzenie miłej atmosfery w sklepie
  • dbanie o komfort klientów w trakcie zakupów
Co oferujemy:
  • pracę łączącą sprzedaż z animacją społeczności lokalnej
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, które będą wspierały rozwój sklepu i Spółdzielni
  • miłą atmosferę
  • możliwość rozwoju
  • pracę na pół etatu
  • możliwość pracy dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Informacje o firmie
Gdańska Spółdzielnia Socjalna
Nasza Organizacja funkcjonuje na rynku od 2011 roku. Swoje cele statutowe wdrażamy poprzez inicjowanie wielorakich projektów i zadań z zakresu aktywizacji zawodowej, poprawy jakości życia seniorów i osób z niepełnosprawnością. Profesjonalnie realizujemy usługi opiekuńcze, asystenta osoby z niepełnosprawnością, porządkowe, szkoleniowe, i inne.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Gdańską Spółdzielnię Socjalną, z siedzibą w Gdańsku, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).
Informujemy, że Administratorem danych jest Gdańska Spółdzielnia Socjalna z siedzibą w Gdańsku przy ul. Solec 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63539950
  • Data wyróżnienia: 3 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 3 lipca 2020
  • Aktualizacja: 13 lipca 2020
  • Wyświetleń: 1 060
  • Wyświetleń na liście: 32 869